Extreme Networks

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
41 produktů
3 stránky
 
 
Kód

QSFP-LR4-EXT

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, Extreme Networks kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

50 470.00 Kč 

bez DPH

61 070.76 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-0,5m-EXT

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 0,5m, pro trunkování, Extreme kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

525.00 Kč 

bez DPH

635.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-9m-FOR-EXT

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 9m, FORTINET kompatibilní na straně jedné a Extreme na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

778.00 Kč 

bez DPH

943.20 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-LR4-100G-EXT

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, EXTREME kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 403.00 Kč 

bez DPH

7 749.69 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-1m-EXT

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, Extreme Networks kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

525.00 Kč 

bez DPH

635.37 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-EXT-DELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 3m, pro trunkování, na jedné straně Extreme Networks kompatibilní, na druhé DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

655.00 Kč 

bez DPH

792.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-EXT

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 0,5m, Extreme Networks kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

239.00 Kč 

bez DPH

289.31 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-EXT-INT

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Extreme Networks na jedné straně a na druhé INTEL kompatibilní verze do 3m délky A...

Výrobce

OEM transceivery

338.00 Kč 

bez DPH

409.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-EXT

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Extreme Networks kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

331.00 Kč 

bez DPH

402.57 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-EXT

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Extreme Networks kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m ...

Výrobce

OEM transceivery

199.00 Kč 

bez DPH

242.85 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-EXT

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, Extreme kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 311.00 Kč 

bez DPH

1 588.37 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPB-7710WEXT

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, EXTREME NETWORKS kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

273.00 Kč 

bez DPH

332.39 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WEXT

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Extreme komp., DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

561.00 Kč 

bez DPH

680.87 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WEXT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Extreme Networks kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

231.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7600WEXT

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, LC simplex, DMI diagnostika, EXTREME NETWORKS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

281.00 Kč 

bez DPH

342.07 Kč 

s DPH

Speciální nabídka