Fortigate

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
4 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-SR-FRG

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTIGATE kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

275.00 Kč 

bez DPH

332.75 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FOR-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, FORTIGATE kompatibilní na jedné straně a na druhé HPE verze do 3m délky AWG30, nad ...

Výrobce

OEM transceivery

478.00 Kč 

bez DPH

578.38 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-FRG

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Fortigate kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

529.00 Kč 

bez DPH

640.09 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

SPS-7110WFRG

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Fortigate kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

189.00 Kč 

bez DPH

228.69 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...