Fortinet

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
38 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-FOR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Cisco/FORTINET kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

334.00 Kč 

bez DPH

404.26 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28toQSFP28-pass-5m-CIS-FOR

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 5m, pro trunkování, Cisco/ FORTINET kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

2 555.00 Kč 

bez DPH

3 091.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-FOR

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, FORTINET kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission...

Výrobce

OEM transceivery

1 365.00 Kč 

bez DPH

1 653.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-LEN-FOR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, LENOVO/ FORTINET kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

334.00 Kč 

bez DPH

404.26 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFPtoQSFP-pass-2m-MELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 2m, pro trunkování, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

647.00 Kč 

bez DPH

782.99 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-FOR

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, FORTINET komp....

Výrobce

OEM transceivery

982.00 Kč 

bez DPH

1 190.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-FOR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, FORTINET kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

334.00 Kč 

bez DPH

404.26 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFPtoQSFP-pass-2m-HPA-FOR

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 2m, pro trunkování, HPA/ FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

647.00 Kč 

bez DPH

782.99 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-FOR

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 653.00 Kč 

bez DPH

6 841.95 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-FOR--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, FORTINET kompatibilní !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, moduly 35 až...

Výrobce

OEM transceivery

2 768.00 Kč 

bez DPH

3 351.10 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-LR10-FOR

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

395.00 Kč 

bez DPH

479.77 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-FOR

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

259.00 Kč 

bez DPH

315.21 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-DELL-FOR

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, na jedné straně DELL kompatibilní, na druhé FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

647.00 Kč 

bez DPH

782.99 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXFOR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

471.00 Kč 

bez DPH

571.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7610WFOR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, FORTINET kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

213.00 Kč 

bez DPH

259.55 Kč 

s DPH