Fortinet

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
16 produktů
2 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-FOR

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, FORTINET kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) modul má 10GBASE-SR EPROM...

Výrobce

OEM transceivery

1 575.00 Kč 

bez DPH

1 905.75 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-FOR

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, FORTINET komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 346.00 Kč 

bez DPH

1 628.66 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-FOR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Cisco/FORTINET kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

392.00 Kč 

bez DPH

474.32 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-LEN-FOR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, LENOVO/ FORTINET kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

392.00 Kč 

bez DPH

474.32 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPS-7110WFORT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

188.00 Kč 

bez DPH

227.48 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-FOR--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 437.00 Kč 

bez DPH

2 948.77 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-LR10-FOR

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

561.00 Kč 

bez DPH

678.81 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-FOR

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

374.00 Kč 

bez DPH

452.54 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXFOR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

423.00 Kč 

bez DPH

511.83 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7610WFOR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, FORTINET kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

232.00 Kč 

bez DPH

280.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WFOR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, FORTINET kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

338.00 Kč 

bez DPH

408.98 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WFOR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, FORTINET kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

182.00 Kč 

bez DPH

220.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110WFOR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

188.00 Kč 

bez DPH

227.48 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-FOR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 055.00 Kč 

bez DPH

3 696.55 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7140WFOR-1310

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 40km, 1310nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

284.00 Kč 

bez DPH

343.64 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...