Fujitsu

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
9 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-FUJ

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Radware kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

306.00 Kč 

bez DPH

372.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLFUJ

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, FUJITSU na jedné straně a na druhé DELL kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

337.00 Kč 

bez DPH

407.89 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-FUJ

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Fujitsu kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

179.00 Kč 

bez DPH

218.41 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPB-2910WFUJ

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, FUJITSU kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

533.00 Kč 

bez DPH

646.75 Kč 

s DPH

 
Kód

XFP-ER-EML-CWDM-FUJ--xx

XFP CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, EML, 1470-1610nm LC Duplex, PB 14dB, FUJITSU kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 758.00 Kč 

bez DPH

6 968.99 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HPA-FUJ

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP kompatibilní an jedné straně a FUJITSU kompatibilní na straně druhé verze do 3m ...

Výrobce

OEM transceivery

337.00 Kč 

bez DPH

407.89 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FUJ-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, FUJITSU kompatibilní na jedné straně a na druhé HPE verze do 3m délky AWG30, nad 3m...

Výrobce

OEM transceivery

232.00 Kč 

bez DPH

280.84 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-FUJ

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, FUJITSU na je dné straně a na druhé Intel kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad...

Výrobce

OEM transceivery

337.00 Kč 

bez DPH

407.89 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-SR-25G-FUJ

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm, 70m (OM3), 100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, FUJITSU kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

673.00 Kč 

bez DPH

816.15 Kč 

s DPH