GENERIC

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
86 produktů
6 stránek
 
 
Kód

QSFPtoCX4-5m

QSFP+ na CX4 pasivní kabel, 5m (10GBASE-CX4 / SDR/DDR InfiniBand)...

Výrobce

OEM transceivery

4 193.00 Kč 

bez DPH

5 073.53 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-to-QSFP28-100G

CFP2 konvertor/ redukce na QSFP28, 100Gbps, redukce je problematická v kombinaci s metalickými pasivními QSFP28 kabely, QSFP28 AOC kabely v pořádku, s moduly QSFP28 opět v pořádku...

Výrobce

OEM transceivery

8 883.00 Kč 

bez DPH

10 748.43 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP-to-QSFP28-100G

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

19 990.00 Kč 

bez DPH

24 187.90 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF1518P1BTL

Obrázek transceiveru je orientační/ilustrativní, barva zámečku či popis na modulu na obrázku nemusí odpovídat skutečnosti - popisek pak odpovídá KNOWLEDGE BASE <a href="https://www.alternetiv...

Výrobce

FINISAR

7 176.00 Kč 

bez DPH

8 682.96 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-GEN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, GENERIC ...

Výrobce

OEM transceivery

18 220.00 Kč 

bez DPH

22 046.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-NET

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, NETCOPE kompatibilní (GENERIC)...

Výrobce

OEM transceivery

13 300.00 Kč 

bez DPH

16 093.00 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-GEN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, GENERIC...

Výrobce

OEM transceivery

3 825.00 Kč 

bez DPH

4 628.25 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1412D3BCL

XFP transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, original Finissar...

Výrobce

FINISAR

9 687.00 Kč 

bez DPH

11 721.27 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-GEN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, GENERIC...

Výrobce

OEM transceivery

12 650.00 Kč 

bez DPH

15 306.50 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-GEN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, GENERIC...

Výrobce

OEM transceivery

2 276.00 Kč 

bez DPH

2 753.96 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1462E2

XENPAK transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, DMI diagnostika, Finissar original...

Výrobce

FINISAR

16 320.00 Kč 

bez DPH

19 747.20 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-GEN-MULTIRATE

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW nebo 1Gbps multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, GENERIC...

Výrobce

OEM transceivery

546.00 Kč 

bez DPH

660.66 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF8524P3BNL

3.7 Gb/s RoHS Compliant Short-Wavelength SFP Transceiver (OBSAI,CPRI, LTE) (OBSAI,CPRI, LTE)...

Výrobce

FINISAR

3 297.00 Kč 

bez DPH

3 989.37 Kč 

s DPH

 
Kód

XA13AAZ5ZZJD

XFP-OA EDFA optický zesilovač, XFP,1.55um, +13dBm zesílení, LC/APC ...

Výrobce

FINISAR

49 020.00 Kč 

bez DPH

59 314.20 Kč 

s DPH

 
Kód

XA17AAZ5ZZJD

XFP-OA EDFA optický zesilovač, XFP,1.55um, +17dBm zesílení, LC/APC ...

Výrobce

FINISAR

52 410.00 Kč 

bez DPH

63 416.10 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...