Hirschmann

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SPB-7620WHIR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HIRSCHMANN kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

240.00 Kč 

bez DPH

290.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7640WHIR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HIRSCHMANN kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

473.00 Kč 

bez DPH

572.33 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7740WHIR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HIRSCHMANN kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

1 092.00 Kč 

bez DPH

1 321.32 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WHIRHTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, -40 až 85°C, 3,3V, Hirschmann kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

230.00 Kč 

bez DPH

278.30 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-MLXHIR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HIRSCHMANN kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

269.00 Kč 

bez DPH

325.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-MLXWHIR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HIRSCHMANN kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

269.00 Kč 

bez DPH

325.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WHIR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HIRSCHMANN kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

195.00 Kč 

bez DPH

235.95 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPB-7720WHIR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, HIRSCHMANN kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

240.00 Kč 

bez DPH

290.40 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...