HP BLADE

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
36 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SFP28-SR-25G-BLD (845398-B21)

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP BLADE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 009.00 Kč 

bez DPH

1 222.95 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-eLR-8FC-BLD(AW538AOEM

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 25km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 729.00 Kč 

bez DPH

2 094.15 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-BLD (455886-B21)

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP BLADE kompatibilní, vhodné pro HP Virtual Connect řešení...

Výrobce

OEM transceivery

371.00 Kč 

bez DPH

450.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HPA-BLD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, HP Comware/ HP Blade kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

496.00 Kč 

bez DPH

600.28 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE-BLD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HPE kompatibilní na jedné straně a HP Blade na druhé verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

389.00 Kč 

bez DPH

470.81 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-BLD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HP BLADE kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

243.00 Kč 

bez DPH

294.15 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-LRM-BLD (455889-B21)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

720.00 Kč 

bez DPH

873.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-BLD-NEX

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HP BLADE na jedné straně a na druhé Cisco NEXUS kompatibilní verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

270.00 Kč 

bez DPH

326.82 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-BLD (455883-B21)

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

243.00 Kč 

bez DPH

296.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-BLD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP BLADE kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

313.00 Kč 

bez DPH

378.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-BLD-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP BLADE na jedné straně a na druhé Cisco Catalyst kompatibilní verze do 3m délky A...

Výrobce

OEM transceivery

313.00 Kč 

bez DPH

378.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-BLD-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HP BLADE na jedné straně a na druhé Cisco Catalyst kompatibilní verze do 3m délky A...

Výrobce

OEM transceivery

270.00 Kč 

bez DPH

326.82 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-BLD-QNA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HP BLADE na jedné straně a na druhé QNAP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad ...

Výrobce

OEM transceivery

270.00 Kč 

bez DPH

326.82 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-BLD-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, HP BLADE (network adapter 56x) na jedné straně a CISCO na druhé straně kompatibiln...

Výrobce

OEM transceivery

496.00 Kč 

bez DPH

600.28 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-BLD-B21

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, HP kompatibilní - 813874-B21 OEM multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission Distance: 50m 1...

Výrobce

OEM transceivery

1 280.00 Kč 

bez DPH

1 550.86 Kč 

s DPH