HP BLADE

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
15 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-BLD (455886-B21)

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP BLADE kompatibilní, vhodné pro HP Virtual Connect řešení...

Výrobce

OEM transceivery

548.00 Kč 

bez DPH

663.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE-BLD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HPE kompatibilní na jedné straně a HP Blade na druhé verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

611.00 Kč 

bez DPH

739.31 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-eLR-8FC-BLD(AW538AOEM

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 25km, 1310nm, LC dup., DMI, HP/ Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 850.00 Kč 

bez DPH

2 238.50 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-BLD (455889-B21)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

932.91 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-BLD (455883-B21)

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

284.00 Kč 

bez DPH

343.64 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-BLD-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP BLADE na jedné straně a na druhé Cisco Catalyst kompatibilní verze do 3m délky A...

Výrobce

OEM transceivery

407.00 Kč 

bez DPH

492.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-BLD-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HP BLADE na jedné straně a na druhé Cisco Catalyst kompatibilní verze do 3m délky A...

Výrobce

OEM transceivery

353.00 Kč 

bez DPH

427.13 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-BLD-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, HP BLADE (network adapter 56x) na jedné straně a CISCO na druhé straně kompatibiln...

Výrobce

OEM transceivery

642.00 Kč 

bez DPH

776.82 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-BLD-B21

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, HP kompatibilní - 813874-B21 OEM multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission Distance: 50m 1...

Výrobce

OEM transceivery

1 507.00 Kč 

bez DPH

1 823.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-BLD--27

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 30km, DBF, 1270nm, LC Duplex, PB 14dB, HP Blade kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 529.00 Kč 

bez DPH

3 060.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WBLD (453151-B21 OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

336.00 Kč 

bez DPH

406.56 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-BLD--41

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 20km, DBF, 1410nm, LC Duplex, PB 14dB, HP Blade kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 057.00 Kč 

bez DPH

6 118.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-BLD--43

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 20km, DBF, 1430nm, LC Duplex, PB 14dB, HP Blade kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

5 057.00 Kč 

bez DPH

6 118.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-8100WBLD (A7446B OEM)

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate (pro FC aplikace), MM, 150m, 850nm, LC dup., 0 - 70°C, 3,3V, DMI, HP BLADE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

543.00 Kč 

bez DPH

657.03 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HPAcus

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

747.00 Kč 

bez DPH

903.87 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...