HP COMWARE

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
211 produktů
15 stránek
 
 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-0,5m-HPA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 0,5m, pro trunkování, HP kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

599.00 Kč 

bez DPH

724.91 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-HUA-HPA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, Huawei/HPA kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

599.00 Kč 

bez DPH

724.91 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-0,5m-NEX

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 0,5m, pro trunkování, NEXUS kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

599.00 Kč 

bez DPH

724.91 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HPA-MEL

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HPA na jedné straně a na druhé Mellanox kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

387.00 Kč 

bez DPH

468.39 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-JUN-HPA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, JUNIPER kompatiibilni na jedné straně a HPA (COMWARE) kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 285.00 Kč 

bez DPH

1 554.97 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-JUN-HUA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, JUNIPER kompatiibilni na jedné straně a HUAWEI kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 285.00 Kč 

bez DPH

1 554.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-INT-HPA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, INTEL/ HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

308.00 Kč 

bez DPH

372.80 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-1m-ASR-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 1m, pro trunkování, Cisco ASR kompatibilní na jedné straně a HPA (Comware) kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 448.00 Kč 

bez DPH

1 752.20 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-HPA-FOR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HPA na jedné straně a na druhé FORTINET kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

387.00 Kč 

bez DPH

468.39 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE-HPA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HPE kompatibilní na jedné straně a HPA na druhé verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG...

Výrobce

OEM transceivery

462.00 Kč 

bez DPH

559.14 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LX4-HPA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LX4 (41,2Gb), SM, 2km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, HPkompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

7 700.00 Kč 

bez DPH

9 318.82 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. (FLEXFABRIC)...

Výrobce

OEM transceivery

11 750.00 Kč 

bez DPH

14 219.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-0,5m-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 0,5m, pro trunkování, HP kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 448.00 Kč 

bez DPH

1 752.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-2m-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 2m, pro trunkování, HPA kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 717.00 Kč 

bez DPH

2 077.69 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-3m-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 3m, pro trunkování, HP kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 831.00 Kč 

bez DPH

2 215.63 Kč 

s DPH