HP COMWARE

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
173 produktů
12 stránek
 
 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-0,5m-HPA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 0,5m, pro trunkování, HP kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

959.00 Kč 

bez DPH

1 160.39 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-1m-ASR-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 1m, pro trunkování, Cisco ASR kompatibilní na jedné straně a HPA (Comware) kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 603.00 Kč 

bez DPH

1 939.63 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-JUN-HPA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, JUNIPER kompatiibilni na jedné straně a HPA (COMWARE) kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

2 002.00 Kč 

bez DPH

2 422.42 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-JUN-HUA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, JUNIPER kompatiibilni na jedné straně a HUAWEI kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

2 002.00 Kč 

bez DPH

2 422.42 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LX4-HPA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LX4 (41,2Gb), SM, 2km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, HPkompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

7 361.00 Kč 

bez DPH

8 906.81 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120HPA (JD119B OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (Jd119b ekvivalent) produkt je nahrazen modulem SPS-7120WHPA (JD119B OEM)...

Výrobce

OEM transceivery

176.00 Kč 

bez DPH

212.96 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

QSFP28-LR4-100G-HPA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. (FLEXFABRIC)...

Výrobce

OEM transceivery

16 930.00 Kč 

bez DPH

20 485.30 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-0,5m-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 0,5m, pro trunkování, HP kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 603.00 Kč 

bez DPH

1 939.63 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-2m-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 2m, pro trunkování, HPA kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 746.00 Kč 

bez DPH

2 112.66 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-3m-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 3m, pro trunkování, HP kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

2 118.00 Kč 

bez DPH

2 562.78 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-5m-HPA

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 5m, pro trunkování, HPA kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

2 842.00 Kč 

bez DPH

3 438.82 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4L-HPA (JL286A OEM)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4L(Lite) (41,2Gb), SM, 2km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 985.00 Kč 

bez DPH

7 241.85 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-HPA (JG661A OEM)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 985.00 Kč 

bez DPH

7 241.85 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-PSM-HPA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 PSM, SM, 10km, MPO/APC konektor, 3,3V, 0 až 70°C, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 985.00 Kč 

bez DPH

7 241.85 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-HPA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 365.00 Kč 

bez DPH

1 651.65 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...