HP PROVISION

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
89 produktů
6 stránek
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FOR-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, FORTIGATE kompatibilní na jedné straně a na druhé HPE verze do 3m délky AWG30, nad ...

Výrobce

OEM transceivery

309.00 Kč 

bez DPH

373.89 Kč 

s DPH

 
Kód

J9150D

...

Výrobce

HPE

23 100.00 Kč 

bez DPH

27 951.00 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HPA-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HPA kompatibilní na jedné straně a na druhé HPE verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG...

Výrobce

OEM transceivery

309.00 Kč 

bez DPH

373.89 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPE

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPE kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

907.00 Kč 

bez DPH

1 097.47 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-SR4-HPE

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HPE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 308.00 Kč 

bez DPH

1 582.68 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FUJ-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, FUJITSU kompatibilní na jedné straně a na druhé HPE verze do 3m délky AWG30, nad 3m...

Výrobce

OEM transceivery

309.00 Kč 

bez DPH

373.89 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-HPE (JH232A OEM)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, HP kompatibilní (pro přepínače ARUBA)...

Výrobce

OEM transceivery

6 154.00 Kč 

bez DPH

7 446.34 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-HPE

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 3m, pro trunkování, HPE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 345.00 Kč 

bez DPH

1 627.45 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,65m-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 0,65m, HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

530.00 Kč 

bez DPH

641.30 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

551.00 Kč 

bez DPH

666.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

572.00 Kč 

bez DPH

692.12 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE-BLD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HPE kompatibilní na jedné straně a HP Blade na druhé verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

572.00 Kč 

bez DPH

692.12 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP na je dné straně a na druhé Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m A...

Výrobce

OEM transceivery

640.00 Kč 

bez DPH

774.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DEL-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HPE na je dné straně a na druhé Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m ...

Výrobce

OEM transceivery

640.00 Kč 

bez DPH

774.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-CIS-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, HP na je dné straně a na druhé Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m A...

Výrobce

OEM transceivery

872.00 Kč 

bez DPH

1 055.12 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...