HP PROVISION

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
104 produktů
7 stránek
 
 
Kód

J9150D

...

Výrobce

HPE

7 543.00 Kč 

bez DPH

9 128.85 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HPA-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HPA kompatibilní na jedné straně a na druhé HPE verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

455.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPE

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPE kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

702.00 Kč 

bez DPH

851.24 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-SR4-HPE (JH231A OEM)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HPE kompatibilní pouze pro řadu ARUBA CX v řadách 5400R a 3810 nefunguje ...

Výrobce

OEM transceivery

2 181.00 Kč 

bez DPH

2 640.83 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FUJ-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, FUJITSU kompatibilní na jedné straně a na druhé HPE verze do 3m délky AWG30, nad 3m...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

455.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-FOR-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, FORTINET kompatibilní na jedné straně a na druhé HPE verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

455.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPE-MEL

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPE na jedné straně a MELLANOX kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

702.00 Kč 

bez DPH

851.24 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPE-INT

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPE na jedné straně a INTEL kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

702.00 Kč 

bez DPH

851.24 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-ZR-EML-CWDM-HPE--49

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ZR/EW, multirate, SM 70km, EML, 1490nm, LC dup., PB 24dB, DMI, HPE kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

8 406.00 Kč 

bez DPH

10 173.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ZR-EML-CWDM-HPE--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ZR/EW, multirate, SM 70km, EML, 1470-1610nm, LC dup., PB 24dB, DMI, HPE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

8 406.00 Kč 

bez DPH

10 173.08 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

QSFP-LR4-HPE (JH232A OEM)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, HP kompatibilní pouze pro řadu ARUBA CX v řadách 5400R a 3810 nefunguje ...

Výrobce

OEM transceivery

8 654.00 Kč 

bez DPH

10 473.16 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-HPE

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 016.00 Kč 

bez DPH

2 441.18 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,65m-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 0,65m, HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

455.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 0,5m, HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

455.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

376.00 Kč 

bez DPH

455.08 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...