HP SAN-MSA

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SPM-8100HP-MSA

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate, MM, 150m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

299.00 Kč 

bez DPH

361.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-HP-CUST

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HPA MSA2040 na je dné straně a na druhé HP NIC 779793-B21 kompatibilní verze do 3m ...

Výrobce

OEM transceivery

654.00 Kč 

bez DPH

791.34 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-HP-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , HP komp.(HP 8/20q a HP SN3000B), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

3 689.00 Kč 

bez DPH

4 463.69 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-16FC-HP-MSA

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1550nm EML, 40km, LC dup., DMI , HP komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

8 512.00 Kč 

bez DPH

10 299.52 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2860W-8FC-HP-MSA

SFP+ WDM transceiver 8Gb FC, SM 60km (PB je 21dB), 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP SAN AM868 comp., DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

2 316.00 Kč 

bez DPH

2 802.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2960W-8FC-HP-MSA

SFP+ WDM transceiver 8Gb FC, SM 60km (PB = 21dB), 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex , HP SAN AM868 kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 316.00 Kč 

bez DPH

2 802.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-8105HP-MSA

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate (pro FC aplikace), SM, 5km, 1310nm (FP), LC dup., 0 - 70°C, 3,3V, HP SAN komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 341.00 Kč 

bez DPH

1 622.61 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRe-16FC-HP-MSA

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 25km, LC dup., DMI , HP kompatibilní, multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

8 433.00 Kč 

bez DPH

10 203.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLMSA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP MSA na je dné straně a na druhé DELL kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

405.00 Kč 

bez DPH

490.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-HPA-MSA

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP SAN MSA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

546.00 Kč 

bez DPH

660.66 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-HPA-MSA

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, HP SAN/MSA kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

283.00 Kč 

bez DPH

342.43 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...