Huawei

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
103 produktů
7 stránek
 
 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-0,5m-HUA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 0,5m, pro trunkování, Huawei kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

598.00 Kč 

bez DPH

723.70 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-2m-HUA-MEL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 2m, Huawei/ Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

511.00 Kč 

bez DPH

618.43 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-JUN-HUA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, JUNIPER kompatiibilni na jedné straně a HUAWEI kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 227.00 Kč 

bez DPH

1 484.79 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-HUA-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , HUAWEI kompatibilní, multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

2 067.00 Kč 

bez DPH

2 502.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-2m-HUA-INT

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 2m, Huawei/ INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

511.00 Kč 

bez DPH

618.43 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-HUA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, HUAWEI kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 227.00 Kč 

bez DPH

1 484.79 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WHUA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Huawei komp., -40 až 80C, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

917.00 Kč 

bez DPH

1 111.39 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-ER4-100G-HUA

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-ER4, SM,40km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní plnohodnotné ER4 provedení - 40km i bez FEC...

Výrobce

OEM transceivery

92 290.00 Kč 

bez DPH

111 672.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WHUA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Huawei komp., -40 - 80C, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

971.00 Kč 

bez DPH

1 176.73 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-LR4-100G-HUA

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

312.00 Kč 

bez DPH

379.34 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-ER4l-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-ER4, SM, 30km (40km s externím FEC), 3,3V ,LC duplex,4x 25G WDM ( cooled 4x25 Gbps LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm), 0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibi...

Výrobce

OEM transceivery

51 630.00 Kč 

bez DPH

62 474.12 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-ER4l-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-ER4, SM, 30km (40km s externím FEC), 3,3V ,LC duplex,4x 25G WDM ( cooled 4x25 Gbps LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm), 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibil...

Výrobce

OEM transceivery

51 630.00 Kč 

bez DPH

62 474.12 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-HPA

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 315.00 Kč 

bez DPH

2 802.97 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-HUA

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 315.00 Kč 

bez DPH

2 802.97 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-ER4-HUA

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, Huawei kompatibilní, 0 až 70°C pro provoz na trase kratší než 1km nutno tlumit min 10dB pro provoz na trase kratší než ...

Výrobce

OEM transceivery

18 160.00 Kč 

bez DPH

21 975.41 Kč 

s DPH