Huawei

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
78 produktů
6 stránek
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-EXT-INT

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Extreme Networks na jedné straně a na druhé INTEL kompatibilní verze do 3m délky A...

Výrobce

OEM transceivery

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-HUA-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , HUAWEI kompatibilní, multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

3 520.00 Kč 

bez DPH

4 259.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-JUN-HUA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, JUNIPER kompatiibilni na jedné straně a HUAWEI kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 195.00 Kč 

bez DPH

1 445.95 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-HUA

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, HUAWEI kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 195.00 Kč 

bez DPH

1 445.95 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WHUA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Huawei komp., -40 až 80C, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

913.00 Kč 

bez DPH

1 104.73 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-ER4-100G-HUA

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-ER4, SM,40km,(4x25G LAN WDM EML,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní plnohodnotné ER4 provedení - 40km i bez FEC...

Výrobce

OEM transceivery

92 050.00 Kč 

bez DPH

111 380.50 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-LR4-100G-HUA

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

28 230.00 Kč 

bez DPH

34 158.30 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2920WHUA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Huawei komp., -40 - 80C, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

913.00 Kč 

bez DPH

1 104.73 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-ER4-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-ER4, SM, 30-40km, 3,3V ,LC duplex,4x 25G WDM ( cooled 4x25 Gbps LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm), 0 až 70°C, DDM, Huawei kompatibilní 40km je možno p...

Výrobce

OEM transceivery

58 500.00 Kč 

bez DPH

70 785.00 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-ER4-30km-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-ER4, SM, 30km, 3,3V ,LC duplex,4x 25G WDM ( cooled 4x25 Gbps LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm), 0 až 70°C, DDM, Huawei kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

49 900.00 Kč 

bez DPH

60 379.00 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-HUA

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 636.00 Kč 

bez DPH

3 189.56 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-ER4-HUA

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, Huawei kompatibilní, 0 až 70°C pro provoz na trase kratší než 1km nutno tlumit min 10dB pro provoz na trase kratší než ...

Výrobce

OEM transceivery

19 100.00 Kč 

bez DPH

23 111.00 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-HUA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, Huawei kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 825.00 Kč 

bez DPH

7 048.25 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-PSM-HUA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 PSM, SM, 10km, MPO/APC konektor, 3,3V, 0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 825.00 Kč 

bez DPH

7 048.25 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-PLUS-CABLE-AOC-1m-HUA

QSFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP+ sloty, 40Gbps, 1m, Huawei kompatibilní max délka na objednávku = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

2 269.00 Kč 

bez DPH

2 745.49 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...