IBM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
21 produktů
2 stránky
 
 
Kód

QSFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-IBM

QSFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP+ sloty, 40Gbps, 10m, IBM kompatibilní max délka na objednávku = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

3 053.00 Kč 

bez DPH

3 695.95 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-IBM

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, IBM comp., 0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

1 138.00 Kč 

bez DPH

1 378.80 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-NEX-IBM

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 3m, pro trunkování, na jedné straně Cisco Nexus kompatibilní, na druhé IBM (EN4093R) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

851.00 Kč 

bez DPH

1 029.83 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-5m-IBM

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 5m, pro trunkování, IBM kompatiibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 369.00 Kč 

bez DPH

1 656.61 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-IBM

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, IBM kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

306.00 Kč 

bez DPH

370.38 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-IBM

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, IBM kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

394.00 Kč 

bez DPH

476.86 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-IBM-SG

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, IBM na jedné straně a CISCO SG na druhé straně kompatibilní verze do 3m délky AWG30...

Výrobce

OEM transceivery

618.00 Kč 

bez DPH

747.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-IBM-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI,IBM SAN komp.(45W2283 OEM)...

Výrobce

OEM transceivery

3 306.00 Kč 

bez DPH

4 002.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-IBM

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, IBM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

444.00 Kč 

bez DPH

539.06 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-IBM(BLADE)

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, IBM BLADE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

444.00 Kč 

bez DPH

539.06 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-IBM-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI,IBM SAN komp.(45W1216 OEM)...

Výrobce

OEM transceivery

696.00 Kč 

bez DPH

843.98 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-8FC-IBM-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , IBM SAN komp. (45W0500 OEM) Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m ...

Výrobce

OEM transceivery

445.00 Kč 

bez DPH

540.27 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-IBM

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, IBM kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m ...

Výrobce

OEM transceivery

299.00 Kč 

bez DPH

363.60 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXIBM(81Y1618 OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, IBM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

515.00 Kč 

bez DPH

624.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100IBM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, IBM kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

182.00 Kč 

bez DPH

222.04 Kč 

s DPH