Intel

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
58 produktů
4 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-HPA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP na je dné straně a na druhé Intel kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m A...

Výrobce

OEM transceivery

348.00 Kč 

bez DPH

421.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-INT

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 621.00 Kč 

bez DPH

6 803.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP na je dné straně a na druhé Intel kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m A...

Výrobce

OEM transceivery

582.00 Kč 

bez DPH

704.34 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-CIS-INT

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, Cisco/INTEL kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

303.00 Kč 

bez DPH

366.75 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-CIS-INT

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, 5m, Cisco/ INTEL komp. verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

540.00 Kč 

bez DPH

653.52 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-MSA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP MSA na je dné straně a na druhé Intel kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad ...

Výrobce

OEM transceivery

348.00 Kč 

bez DPH

421.20 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-INT-FUJ

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, FUJITSU na je dné straně a na druhé Intel kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad...

Výrobce

OEM transceivery

348.00 Kč 

bez DPH

421.20 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-HPE-INT

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HPE kompatibilní na jedné straně a INTEL na druhé verze do 3m délky AWG30, nad 3m A...

Výrobce

OEM transceivery

415.00 Kč 

bez DPH

502.27 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-AOC-10m-EDG-INT

QSFP28 aktivní optický kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 10m, pro trunkování, Edgecore/ INTEL kompatibilni na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

5 478.00 Kč 

bez DPH

6 630.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-HPA-INT

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 3m, pro trunkování - vysokorychlostní propoje na krátkou vzdálenost v rámci rozvaděče/ servrovny, HP/ INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

745.00 Kč 

bez DPH

901.57 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPE-INT

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPE na jedné straně a INTEL kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

699.00 Kč 

bez DPH

847.61 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28toQSFP28-AOC-3m-EDG-INT

QSFP28 aktivní optický kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 3m, pro trunkování, Edgecore/ INTEL kompatibilni na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

5 126.00 Kč 

bez DPH

6 204.28 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-1m-HUA-INT

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 1m, Huawei/INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

604.00 Kč 

bez DPH

732.66 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-SR4-INT

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, INTEL comp., 0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

830.00 Kč 

bez DPH

1 006.12 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-D-I

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, pro trunkování, DELL (QSFP) a INTEL (SFP+ )kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 170.00 Kč 

bez DPH

1 415.82 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...