Juniper

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
85 produktů
6 stránek
 
 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-JUN

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 3m, pro trunkování, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

777.00 Kč 

bez DPH

940.29 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-JUN

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, JUNIPER komp. dosah do 30m (CAT 6A či 7)multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission Distance...

Výrobce

OEM transceivery

1 310.00 Kč 

bez DPH

1 586.92 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-2m-JUN-MEL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 2m, Juniper/ Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

677.00 Kč 

bez DPH

819.29 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-JUN-MEL

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, JUNIPER/Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

752.00 Kč 

bez DPH

910.04 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-eLR4-100G-20km-JUN

QSFP28 transceiver 100Gbps eLR4, SM, 20km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM, EML WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), Juniper compatible...

Výrobce

OEM transceivery

15 690.00 Kč 

bez DPH

18 986.71 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-JUN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 210.00 Kč 

bez DPH

14 775.92 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 210.00 Kč 

bez DPH

14 775.92 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-JUN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 469.00 Kč 

bez DPH

4 199.30 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-LR4-JUN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 863.00 Kč 

bez DPH

7 096.04 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-PSM-JUN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-LR4 PSM, SM, 10km, MPO/APC konektor, 3,3V, 0 až 70°C, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 863.00 Kč 

bez DPH

7 096.04 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-JUN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM, 100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, JUNIPER komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 031.00 Kč 

bez DPH

1 249.33 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ER4-JUN

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, JUNIPER kompatibilní, 0 až 70°C pro provoz na trase kratší než 1km nutno tlumit min 10dB pro provoz na trase kratší než...

Výrobce

OEM transceivery

15 760.00 Kč 

bez DPH

19 071.41 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-J-I

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, pro trunkování, JUNIPER (QSFP) a INTEL (SFP+ )kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 220.00 Kč 

bez DPH

1 476.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-1m-JUN

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, Juniper kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

561.00 Kč 

bez DPH

678.93 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-1m-NEX-JUN

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, na jedné straně Cisco Nexus kompatibilní, na druhé Juniper kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

561.00 Kč 

bez DPH

678.93 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...