Lenovo

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
32 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-LEN

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , Lenovo komp....

Výrobce

OEM transceivery

333.00 Kč 

bez DPH

404.99 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-LEN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 071.00 Kč 

bez DPH

6 137.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-JUN

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, JUNIPER kompatibilní na jedné a LENOVO komp. na straně druhé verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

510.00 Kč 

bez DPH

617.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-HPA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, LENOVO na jedné straně a HP kompatibilní na straně druhé verze do 3m délky AWG30, n...

Výrobce

OEM transceivery

510.00 Kč 

bez DPH

617.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-LEN-FOR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, LENOVO/ FORTINET kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

340.00 Kč 

bez DPH

411.52 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-INT

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, INTEL kompatibilní na jedné a LENOVO komp. na straně druhé verze do 3m délky AWG30,...

Výrobce

OEM transceivery

510.00 Kč 

bez DPH

617.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-BRD

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, LENOVO na jedné straně a Broadcom kompatibilní na straně druhé verze do 3m délky AW...

Výrobce

OEM transceivery

510.00 Kč 

bez DPH

617.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-LEN-SMC

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m, Lenovo na straně jedné a Supermicro kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

809.00 Kč 

bez DPH

980.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-LEN-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , LENOVO/IBM SAN komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps ...

Výrobce

OEM transceivery

1 292.00 Kč 

bez DPH

1 565.38 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-8FC-LEN-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Lenovo kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

265.00 Kč 

bez DPH

322.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-LEN (46C3447 OEM)

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, LENOVO kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

200.00 Kč 

bez DPH

244.06 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXLEN (00FE333 OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

480.00 Kč 

bez DPH

582.86 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-LEN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 319.00 Kč 

bez DPH

1 598.05 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPS-7110WLEN

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

219.00 Kč 

bez DPH

267.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-LEN-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , LENOVO komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

2 104.00 Kč 

bez DPH

2 547.90 Kč 

s DPH