Lenovo

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
18 produktů
2 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-LEN

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI , Lenovo komp....

Výrobce

OEM transceivery

466.00 Kč 

bez DPH

565.68 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-LEN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 531.00 Kč 

bez DPH

6 694.33 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-JUN

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, JUNIPER kompatibilní na jedné a LENOVO komp. na straně druhé verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

531.00 Kč 

bez DPH

642.63 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-HPA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, LENOVO na jedné straně a HP kompatibilní na straně druhé verze do 3m délky AWG30, n...

Výrobce

OEM transceivery

531.00 Kč 

bez DPH

642.63 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-LEN-FOR

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, LENOVO/ FORTINET kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

343.00 Kč 

bez DPH

415.15 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-LEN-INT

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, INTEL kompatibilní na jedné a LENOVO komp. na straně druhé verze do 3m délky AWG30,...

Výrobce

OEM transceivery

531.00 Kč 

bez DPH

642.63 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-LEN-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , LENOVO/IBM SAN komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps ...

Výrobce

OEM transceivery

1 151.00 Kč 

bez DPH

1 394.53 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-8FC-LEN-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Lenovo kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

369.00 Kč 

bez DPH

448.31 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-LEN (46C3447 OEM)

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, LENOVO kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

264.00 Kč 

bez DPH

321.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXLEN (00FE333 OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

365.00 Kč 

bez DPH

443.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110WLEN

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

155.00 Kč 

bez DPH

189.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-16FC-LEN-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 10km, LC dup., DMI , LENOVO komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

2 878.00 Kč 

bez DPH

3 484.20 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-LEN--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1610nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, LENOVO kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší,...

Výrobce

OEM transceivery

1 922.00 Kč 

bez DPH

2 327.44 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

QSFP-eSR4-LEN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-eSR4,MM,300m OM3 (400m OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Lenovo kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 378.00 Kč 

bez DPH

1 669.20 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP28-LR10-25G-LEN

SFP28 transceiver 25Gbps, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, LENOVO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 656.00 Kč 

bez DPH

2 005.58 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...