Linksys

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
13 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SPB-7610WLSYS

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

216.00 Kč 

bez DPH

263.18 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SPB-7620WLSYS

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

238.00 Kč 

bez DPH

289.80 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7620WLSYS-SC

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

281.00 Kč 

bez DPH

341.83 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7640WLSYS

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

408.00 Kč 

bez DPH

495.50 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7680WLSYS-1490

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX1490/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, , LINKSYS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

851.00 Kč 

bez DPH

1 031.53 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WLSYS

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

346.00 Kč 

bez DPH

420.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7720WLSYS

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

273.00 Kč 

bez DPH

332.15 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7720WLSYS-SC

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1550/RX1310nm, SC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

318.00 Kč 

bez DPH

386.59 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7740WLSYS

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX40, SM, 40km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, LINKSYS kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

517.00 Kč 

bez DPH

627.39 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7780WLSYS-1550

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX80, SM, 80km, TX1550/RX1490nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, LINKSYS komp....

Výrobce

OEM transceivery

887.00 Kč 

bez DPH

1 075.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100LSYS

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, Linksys kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

169.00 Kč 

bez DPH

206.30 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7350WLSYS--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-XD, power budget 20dB, 1270-1610nm, LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, LINKSYS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

927.00 Kč 

bez DPH

1 123.49 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SPS-7380WLSYS--xx

SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, SM, 1000BASE-ZX, power budget 25dB, 1270-1610nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, LINKSYS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

927.00 Kč 

bez DPH

1 123.49 Kč 

s DPH

 

varianty