Mellanox

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
30 produktů
2 stránky
 
 
Kód

QDR-FDR-40G-QSFP-50m-MEL

Aktivní optický kabel, IB QDR/FDR10, 40Gb/s, QSFP, 50 meters, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

12 390.00 Kč 

bez DPH

14 993.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-3m-CIS-MEL

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 3m, pro trunkování, Cisco kompatibilni na straně jedné a MELLANOX na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 650.00 Kč 

bez DPH

1 996.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-3m-HPA-MEL

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 3m, pro trunkování, HP kompatibilni na straně jedné a MELLANOX na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 650.00 Kč 

bez DPH

1 996.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-JUN-MEL

QSFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP+ sloty, 40Gbps, 7m, Juniper/ MELLANOX kompatibilní max délka na objednávku = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

2 429.00 Kč 

bez DPH

2 940.90 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-MEL

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, MELLANOX komp. dosah do 30m (CAT 6A či 7)multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission Distanc...

Výrobce

OEM transceivery

1 256.00 Kč 

bez DPH

1 521.58 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-pass-5m-NEXMEL

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G) pasivní kabel pro lokální propojení aktiv. prvků, 5m, Cisco NEXUS (QSFP28)/ MELLANOX kompatibilní (SFP28)...

Výrobce

OEM transceivery

4 191.00 Kč 

bez DPH

5 071.23 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-5m-NEXMEL

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 5m, Cisco NEXUS (QSFP28) / MELLANOX komp.(SFP28) na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

6 820.00 Kč 

bez DPH

8 254.02 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-AOC-3m-HPE-MELL

SFP28 aktivní optický kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 3m, HP/ MELLANOX komp. max délka na objednávku = 100m...

Výrobce

OEM transceivery

1 898.00 Kč 

bez DPH

2 298.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPE-MEL

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPE na jedné straně a MELLANOX kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

699.00 Kč 

bez DPH

847.61 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

FDR-QSFPCABLE-PASS-56G-1m-MEL

QSFP FDR pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků, 56Gbps, 1m, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 439.00 Kč 

bez DPH

1 741.31 Kč 

s DPH

 
Kód

FDR-QSFPCABLE-PASS-56G-2m-MEL

QSFP FDR pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků, 56Gbps, 2m, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 660.00 Kč 

bez DPH

2 008.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-1m-MELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

537.00 Kč 

bez DPH

649.89 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-2m-MELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 2m, pro trunkování, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

735.00 Kč 

bez DPH

889.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-MELL

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

474.00 Kč 

bez DPH

575.36 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-MELL

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, MELLANOX kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

268.00 Kč 

bez DPH

326.09 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...