Mellanox

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
18 produktů
2 stránky
 
 
Kód

QDR-FDR-40G-QSFP-50m-MEL

Aktivní optický kabel, IB QDR/FDR10, 40Gb/s, QSFP, 50 meters, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

13 240.00 Kč 

bez DPH

16 020.40 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-3m-CIS-MEL

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 3m, pro trunkování, Cisco kompatibilni na straně jedné a MELLANOX na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

1 763.00 Kč 

bez DPH

2 133.23 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-pass-5m-NEXMEL

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G) pasivní kabel pro lokální propojení aktiv. prvků, 5m, Cisco NEXUS (QSFP28)/ MELLANOX kompatibilní (SFP28)...

Výrobce

OEM transceivery

4 341.00 Kč 

bez DPH

5 252.61 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28to4xSFP28-AOC-5m-NEXMEL

QSFP28 (100G) na 4x SFP28 (25G), hydra aktivní optický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 5m, Cisco NEXUS (QSFP28) / MELLANOX komp.(SFP28) na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

7 520.00 Kč 

bez DPH

9 099.20 Kč 

s DPH

 
Kód

FDR-QSFPCABLE-PASS-56G-1m-MEL

QSFP FDR pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků, 56Gbps, 1m, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 538.00 Kč 

bez DPH

1 860.98 Kč 

s DPH

 
Kód

FDR-QSFPCABLE-PASS-56G-2m-MEL

QSFP FDR pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků, 56Gbps, 2m, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 774.00 Kč 

bez DPH

2 146.54 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-1m-MELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

574.00 Kč 

bez DPH

694.54 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPtoQSFP-pass-2m-MELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 2m, pro trunkování, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

785.00 Kč 

bez DPH

949.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-MELL

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

537.00 Kč 

bez DPH

649.77 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-MELL

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, MELLANOX kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

279.00 Kč 

bez DPH

337.59 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-MELL

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

13 090.00 Kč 

bez DPH

15 838.90 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-MELL

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 719.00 Kč 

bez DPH

3 289.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-SR4-MELL(MC2210411-SR4)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Mellanox komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 056.00 Kč 

bez DPH

1 277.76 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFPtoQSFP-pass-3m-ARI-MELL

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 1x QSFP+, 1m, pro trunkování, na jedné straně ARISTA kompatibilní, na druhé MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

797.00 Kč 

bez DPH

964.37 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-0,5m-MELL

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 0,5m, pro trunkování, MELLANOX kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 395.00 Kč 

bez DPH

1 687.95 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...