Myricom

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
4 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-CIS-MYR

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, Cisco kompatibilní na jedné straně a MYRICOM kompatibi,ní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

777.00 Kč 

bez DPH

941.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-MYR-HPA

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, MYRICOM na jedné straně a na druhé HPA kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m...

Výrobce

OEM transceivery

388.00 Kč 

bez DPH

469.60 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-MYRICOM

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Myricom kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

422.00 Kč 

bez DPH

512.44 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-MYR

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Myricom kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

281.00 Kč 

bez DPH

341.83 Kč 

s DPH