Nokia

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

QSFP28-LR4-100G-NOK

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, NOKIA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

11 630.00 Kč 

bez DPH

14 074.12 Kč 

s DPH

 
Kód

CFP2-LR4-100G-NOK

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, NOKIA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

28 570.00 Kč 

bez DPH

34 571.52 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXNOK

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, NOKIA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

477.00 Kč 

bez DPH

578.99 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-NOK

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , NOKIA kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

775.00 Kč 

bez DPH

939.57 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WNOK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, NOKIA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

845.00 Kč 

bez DPH

1 024.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-NOK

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Nokia komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 282.00 Kč 

bez DPH

1 553.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-NOK

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Nokia kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

277.00 Kč 

bez DPH

336.99 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2910WNOK

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, NOKIA kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

852.00 Kč 

bez DPH

1 032.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WNOK (3HE00027CA OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Nokia kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

168.00 Kč 

bez DPH

205.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-73120WNOK (3HE01389CA OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, 120km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, NOKIA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 665.00 Kč 

bez DPH

2 016.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7380WNOK (3HE00029CA OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, SM, 80km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, NOKIA kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

819.00 Kč 

bez DPH

992.81 Kč 

s DPH

Speciální nabídka