Nokia

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

CFP2-LR4-100G-NOK

CFP2 transceiver 100Gbps,100GBASE-LR4, SM,10km,(4x25G LAN WDM DBF,4x25G PIN), 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, NOKIA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

31 880.00 Kč 

bez DPH

38 574.80 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXNOK

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, NOKIA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

387.00 Kč 

bez DPH

468.27 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-NOK

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , NOKIA kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

776.00 Kč 

bez DPH

938.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100WNOK (3HE00027CA OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Nokia kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

229.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-73120WNOK (3HE01389CA OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, 120km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, NOKIA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 660.00 Kč 

bez DPH

2 008.60 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7380WNOK (3HE00029CA OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-ZX, SM, 80km, 1550nm (DFB), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, NOKIA kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

710.00 Kč 

bez DPH

859.10 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...