Palo Alto

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
15 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SPM-7100WPAL

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Palo Alto kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

187.00 Kč 

bez DPH

228.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-PAL

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, Palo Alto kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmissio...

Výrobce

OEM transceivery

1 296.00 Kč 

bez DPH

1 569.98 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-PAL

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, Palo Alto komp....

Výrobce

OEM transceivery

306.00 Kč 

bez DPH

372.08 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WPAL

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Palo Alto kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

272.00 Kč 

bez DPH

330.94 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LR4-PAL

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LR4 (41,2Gb), SM, 10km, (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, Palo Alto kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 905.00 Kč 

bez DPH

5 936.87 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR-BIDI-PAL

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR BIDI (2x 20Gbps VCSEL SWDM multiplex - 832 a 918nm),MM, 30m OM2, 100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, LC duplex konektor, 0 až 70°C, Palo Alto komp....

Výrobce

OEM transceivery

6 625.00 Kč 

bez DPH

8 018.07 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-0,5m-PAL

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 0,5m, PALO ALTO kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

238.00 Kč 

bez DPH

288.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-PAL

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, PALO ALTO kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24 ...

Výrobce

OEM transceivery

232.00 Kč 

bez DPH

280.84 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-SR-PAL

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Palo Alto kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

179.00 Kč 

bez DPH

218.41 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WPAL

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Palo Alto kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

515.00 Kč 

bez DPH

624.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2910WPAL

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, Palo Alto kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

533.00 Kč 

bez DPH

646.75 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7610WPAL

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Palo Alto, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

218.00 Kč 

bez DPH

265.59 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

SFP-TXSMIC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Supermicro kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

476.00 Kč 

bez DPH

577.78 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TXPAL

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Palo Alto kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

476.00 Kč 

bez DPH

577.78 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SPS-7110WPAL

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, Palo Alto kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

193.00 Kč 

bez DPH

235.35 Kč 

s DPH