Palo Alto

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SPM-7100WPAL

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Palo Alto kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

175.00 Kč 

bez DPH

211.75 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-PAL

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, Palo Alto kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmissio...

Výrobce

OEM transceivery

1 308.00 Kč 

bez DPH

1 582.68 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXPAL

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Palo Alto kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

356.00 Kč 

bez DPH

430.76 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...