QLogic

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
14 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SPM-8100WQLG

SFP transceiver 4,25Gbps, Tri-Rate, MM, 150m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI diagnostika, QLogic kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

467.00 Kč 

bez DPH

565.07 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-QLG-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, QLOGIC na je dné straně a na druhé HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m ...

Výrobce

OEM transceivery

722.00 Kč 

bez DPH

873.62 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-QLG-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, QLOGIC na jedné straně a CISCO kompatibilní na druhé straně verze do 3m délky AWG30...

Výrobce

OEM transceivery

560.00 Kč 

bez DPH

677.60 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-QLG--57

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, 1570nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, QLogic kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 024.00 Kč 

bez DPH

2 449.04 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-8FC-QLG-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, QLOGIC SAN kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

608.00 Kč 

bez DPH

735.68 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-PASS-3m-CUS

QSFP+ pasivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, pro trunkování, Cisco NEXUS QSFP/ 4x QLOGIC SFP+ kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 212.00 Kč 

bez DPH

1 466.52 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-QLG

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, QLOGIC kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

521.00 Kč 

bez DPH

630.41 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-QLG-CIS

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, Cisco Catalyst na jedné straně a na druhé QLOGIC kompatibilní verze do 3m délky AWG...

Výrobce

OEM transceivery

314.00 Kč 

bez DPH

379.94 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-CIS-QLG

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Cisco na jedné straně a na druhé QLOGIC kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2910WQLG

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, QLOGIC kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-QLG--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1610nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, Dell-Brocade kompatibilní, DMI diagnostika U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 ni...

Výrobce

OEM transceivery

2 024.00 Kč 

bez DPH

2 449.04 Kč 

s DPH

 

varianty

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-2m-QLG

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 2m, Qlogic kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

704.00 Kč 

bez DPH

851.84 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-1m-QLG

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 1m, Qlogic kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

509.00 Kč 

bez DPH

615.89 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-AOC-1m-QLG

SFP28 aktivní optický kabel 25Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP28 sloty, DMI, 1m, Qlogic komp. max délka na objednávku = 100m...

Výrobce

OEM transceivery

883.00 Kč 

bez DPH

1 068.43 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...