RadWare

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-RW--35

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 20km, DBF, 1330nm, LC Duplex, PB 15dB, DELL kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, moduly 35 až 61 jsou pak dražší...

Výrobce

OEM transceivery

1 894.00 Kč 

bez DPH

2 291.74 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

XFP-LR10-RW

XFP transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, LC Duplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 447.00 Kč 

bez DPH

1 750.87 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-RW

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Radware kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

507.00 Kč 

bez DPH

613.47 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...