Sophos

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

SPB-7610WSOP

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, SOPHOS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

208.00 Kč 

bez DPH

251.68 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WSOP

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, DMI diagnostika, SOPHOS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

333.00 Kč 

bez DPH

402.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-SOP

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, SOPHOS kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

270.00 Kč 

bez DPH

326.70 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...