Sophos

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SPB-7610WSOP

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, SOPHOS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

200.00 Kč 

bez DPH

244.06 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WSOP

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, DMI diagnostika, SOPHOS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

320.00 Kč 

bez DPH

389.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-SOP

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, SOPHOS kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

243.00 Kč 

bez DPH

296.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-SOP

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, SOPHOS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

371.00 Kč 

bez DPH

450.97 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXSOP

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, SOPHOS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

442.00 Kč 

bez DPH

536.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7620WSOP

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, SOPHOS kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

220.00 Kč 

bez DPH

268.26 Kč 

s DPH