Supermicro

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-SMIC

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Supermicro kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

517.00 Kč 

bez DPH

625.57 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-SMIC

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, SUPERMICRO kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmissi...

Výrobce

OEM transceivery

1 333.00 Kč 

bez DPH

1 612.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-SMIC

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, SUPERMICRO kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

268.00 Kč 

bez DPH

324.28 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WSMIC

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, SUPERMICRO kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

822.00 Kč 

bez DPH

994.62 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 159.00 Kč 

bez DPH

2 612.39 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-33-25G-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 159.00 Kč 

bez DPH

2 612.39 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...