Supermicro

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-SMIC

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Supermicro kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

491.00 Kč 

bez DPH

595.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-SMIC

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, SUPERMICRO kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmissi...

Výrobce

OEM transceivery

1 267.00 Kč 

bez DPH

1 534.89 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-SMIC

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, SUPERMICRO kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

255.00 Kč 

bez DPH

310.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2810WSMIC

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, SUPERMICRO kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

781.00 Kč 

bez DPH

946.83 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28toQSFP28-pass-0,5m-SMIC

QSFP28 pasivní kabel 100Gbps, 1x QSFP28 na 1x QSFP28, 0,5m, pro trunkování, Supermicro kompatibilni...

Výrobce

OEM transceivery

1 275.00 Kč 

bez DPH

1 542.87 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-SR-25G-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, SuperMicro kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

969.00 Kč 

bez DPH

1 174.31 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-27-25G-10km-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1270nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 990.00 Kč 

bez DPH

2 409.72 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-WDM-33-25G-10km-SMIC

SFP28 transceiver 25Gbps, WDM SM, Tx1330nm,10km , 3,3V,LC simplex,0 až 70°C, DDM, SUPERMICRO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 990.00 Kč 

bez DPH

2 409.72 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...