Synology

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SFP-PLUS-SR-SYN

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, SYNOLOGY kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

175.00 Kč 

bez DPH

213.57 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-7m-HPA-SYN

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 7m, HPA kompatibilní na straně jedné a SYNOLOGY na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

717.00 Kč 

bez DPH

869.39 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-1m-BLDSYN

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HP BLADE/ Synology kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3m AWG24...

Výrobce

OEM transceivery

227.00 Kč 

bez DPH

274.79 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-SYN-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, SYNOLOGY na je dné straně a na druhé HP kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

622.00 Kč 

bez DPH

752.74 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-DELLSYN

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, SYNOLOGY na je dné straně a na druhé DELL kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad...

Výrobce

OEM transceivery

329.00 Kč 

bez DPH

398.21 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-SYN

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, 1310nm, LC dup., DMI, SYNOLOGY komp....

Výrobce

OEM transceivery

299.00 Kč 

bez DPH

363.60 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-CABLE-PASS-3m-SYN

SFP28 pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP28 sloty, 25Gbps multirate, délka 3m, SYNOLOGY kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

461.00 Kč 

bez DPH

557.93 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP28-SR-25G-SYN

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, SYNOLOGY kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

689.00 Kč 

bez DPH

835.51 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-SYN--53

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR, SM 10km, DBF, 1530nm, LC Duplex, DMI , PB 10dB, SYNOLOGY kompatibilní, DMI diagnostika !!U DFB provedení je cena za kanály 27 až 33 nižší, moduly 35 až 61 jsou pak dr...

Výrobce

OEM transceivery

1 802.00 Kč 

bez DPH

2 182.24 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-3m-SYN-EDG

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, Edgecore na jedné straně a na druhé Cisco kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad...

Výrobce

OEM transceivery

329.00 Kč 

bez DPH

398.21 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-SYN-HPE

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, HP na je dné straně a na druhé SYNOLOGY kompatibilní verze do 3m délky AWG30, nad 3...

Výrobce

OEM transceivery

400.00 Kč 

bez DPH

484.12 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-5m-DEL-SYN

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL na jedné straně a SYNOLOGY kompatibilní na druhé straně verze do 3m délky AWG3...

Výrobce

OEM transceivery

494.00 Kč 

bez DPH

597.86 Kč 

s DPH