Westermo

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
18 produktů
2 stránky
 
 
Kód

SPB-7710WWES-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 80°C...

Výrobce

OEM transceivery

397.00 Kč 

bez DPH

480.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7600WWES-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, LC simplex, -40 až 80C, DMI diagnostika, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

507.00 Kč 

bez DPH

613.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7700WWES-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1550nm, LC simplex, -40 až 80C, DMI diagnostika, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

507.00 Kč 

bez DPH

613.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WWES-HTR-SC

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 3,3V, DMI, Cisco kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 80°C...

Výrobce

OEM transceivery

397.00 Kč 

bez DPH

480.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7610WWES-HTR-SC

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 3,3V, DMI, MOXA kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 80°C ...

Výrobce

OEM transceivery

287.00 Kč 

bez DPH

347.27 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3600WWES-HTR-SC

SFP WDM transceiver 100Mbps, 100BASE-FX-BX, MM, 2kmm (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, DMI diagnostika, SC simp., Cisco komp., teplotní odolnost -40 až 80C...

Výrobce

OEM transceivery

398.00 Kč 

bez DPH

481.58 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3700WWES-HTR-SC

SFP WDM transceiver 100Mbps, 100BASE-FX-BX, MM, 2km (50 i 62,5/125 MM), TX 1550nm, vyšší teplotní odolnost -40 až 80C, SC simplex, DMI diagnostika, Westermo komp....

Výrobce

OEM transceivery

398.00 Kč 

bez DPH

481.58 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110WWES-HTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), LC duplex, 3,3V, Westermo kompatibilní, DMI diagnostika, zvýšená teplotní odolnost -40 až 80C...

Výrobce

OEM transceivery

240.00 Kč 

bez DPH

290.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7610WWES-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 3,3V, DMI, MOXA kompatibilní, zvýšená teplotní odolnost -40 až 80°C ...

Výrobce

OEM transceivery

287.00 Kč 

bez DPH

347.27 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7620WWES-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, -40 až 80°C, 3,3V, WESTERMO kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

287.00 Kč 

bez DPH

347.27 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7720WWES-HTR

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, -40 až 80°C, 3,3V, HP kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

397.00 Kč 

bez DPH

480.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102WWES-HTR

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC dup., -40 až 80°C, 3,3V, DMI, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

327.00 Kč 

bez DPH

395.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7600WWES-HTR-SC

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1310nm, SC simplex, -40 až 80C, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

552.00 Kč 

bez DPH

667.92 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7700WWES-HTR-SC

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), DFB TX 1550nm, SC simplex, -40 až 80C, DMI diagnostika, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

507.00 Kč 

bez DPH

613.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-MLXWWES-HTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX/LR (Long Reach), MM, 2km, 1310nm (FP), LC duplex, -40 až 80°C, 3,3V, WESTERMO kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

331.00 Kč 

bez DPH

400.51 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...