Zyxel

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
13 produktů
1 stránka
 
 
Kód

SPM-7100WZYX

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

229.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-PASS-2m-ZYXQNAP

SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 2m, ZYXEL kompatibilní na jedné a QNAP na straně druhé verze do 3m délky AWG30, nad 3m ...

Výrobce

OEM transceivery

360.00 Kč 

bez DPH

435.60 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7110ZYX

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 10km, 1310nm (FP), ZYXEL compatible...

Výrobce

OEM transceivery

197.00 Kč 

bez DPH

238.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7603WZYX

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX1310/RX1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Zyxel kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

196.00 Kč 

bez DPH

237.16 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-ZYX

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, SM 10km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

551.00 Kč 

bez DPH

666.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-3102ZYX

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

276.00 Kč 

bez DPH

333.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7703WZYX

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL kompatibilní, DMI...

Výrobce

OEM transceivery

196.00 Kč 

bez DPH

237.16 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-ZYX

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, ZYXEL kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m ...

Výrobce

OEM transceivery

286.00 Kč 

bez DPH

346.06 Kč 

s DPH

 
Kód

SPS-7120WZYX

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, DMI, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

197.00 Kč 

bez DPH

238.37 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-ZYX

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

776.00 Kč 

bez DPH

938.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7100ZYX

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

190.00 Kč 

bez DPH

229.90 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WZYX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, ZYXEL kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

1 140.00 Kč 

bez DPH

1 379.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2940WZYX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 40km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, LC simplex, ZYXEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

1 140.00 Kč 

bez DPH

1 379.40 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...