Zyxel

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
20 produktů
2 stránky
 
 
Kód

SPB-7710WZYX

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1550/RX1310nm, LC simplex, DMI diagnostika, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

309.00 Kč 

bez DPH

375.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7610WZYX-1310

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1310nm/RX1490nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

193.00 Kč 

bez DPH

235.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-7710WZYX-1490

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX1490/RX1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL kompatibilní, DMI diagnostika ...

Výrobce

OEM transceivery

309.00 Kč 

bez DPH

375.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SPM-7700WZYX

SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX-BX, MM, 550m (50 i 62,5/125 MM), TX 1550nm, LC simplex, DMI diagnostika, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

385.00 Kč 

bez DPH

467.66 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TXZYX

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, ZYXEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

361.00 Kč 

bez DPH

438.63 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...