moduly s RJ-45

SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem.
Výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP (LC simplex či SC simplex) a metalické SFP transceivery (RJ-45).

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
54 produktů
4 stránky
 
 
Kód

SFP-TXCIS-1GBPS-ONLY

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

351.00 Kč 

bez DPH

426.53 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TX-EXT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Extreme Networks kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

521.00 Kč 

bez DPH

632.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TX-INT

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 360.00 Kč 

bez DPH

6 487.41 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TX-EXT-CUSTOM

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, EXTREME (LX EPROM)...

Výrobce

OEM transceivery

521.00 Kč 

bez DPH

632.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXFOR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

521.00 Kč 

bez DPH

632.23 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-HPE-6XXX

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, HP(E) řada 6xxx kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Trans...

Výrobce

OEM transceivery

1 908.00 Kč 

bez DPH

2 310.50 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-HPE

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, HP(E) kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission Di...

Výrobce

OEM transceivery

1 509.00 Kč 

bez DPH

1 827.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-TXWES-HTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 10/100/1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, WESTERMO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

553.00 Kč 

bez DPH

670.95 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TXHPA-HTR

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, HP Comware kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

553.00 Kč 

bez DPH

670.95 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TXCIS-HTR (GLC-T OEM)

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

553.00 Kč 

bez DPH

670.95 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-TXCIS-WLC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco Wireless LAN Controller komp....

Výrobce

OEM transceivery

521.00 Kč 

bez DPH

632.23 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-BRD

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, BROADCOM kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission...

Výrobce

OEM transceivery

1 509.00 Kč 

bez DPH

1 827.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-DELL

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, DELL komp. dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission Distance: ...

Výrobce

OEM transceivery

1 509.00 Kč 

bez DPH

1 827.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-EXT

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, EXTREME NETWORKS kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Tran...

Výrobce

OEM transceivery

1 509.00 Kč 

bez DPH

1 827.71 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-TX-RJ45-30m-FOR

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m, RJ-45, 0 až 70°C, FORTINET kompatibilní dosah do 30m (CAT 6A či 7) multirate 10Gbps/ 5Gbps/ 2,5Gbps 1000M Transmission Distance: 100m 2.5G, 5G Transmission...

Výrobce

OEM transceivery

1 509.00 Kč 

bez DPH

1 827.71 Kč 

s DPH