ostatní

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
7 produktů
1 stránka
 
 
Kód

XFP-CAGE

XFP-CAGE - slot pro transceivery XFP...

Výrobce

OEM transceivery

546.00 Kč 

bez DPH

662.48 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-VOA-D-C-15-00-LC/UPC

Variabilní attenuátor v SFP, rozsah 15dB, pro pásmo C...

Výrobce

OEM transceivery

7 289.00 Kč 

bez DPH

8 819.69 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-VOA-D-C-25-25-LC/UPC

Variabilní attenuátor + taper v SFP, rozsah 25dB, coupler/tap - 5%, pro pásmo C...

Výrobce

OEM transceivery

10 090.00 Kč 

bez DPH

12 208.90 Kč 

s DPH

 
Kód

MS140009BK-10

Záslepka pro neosazené SFP/ SFP+ sloty, balení 10ks, černé...

Výrobce

MICROSENS

258.00 Kč 

bez DPH

312.18 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CAGE

SFP-PLUS-CAGE - slot pro transceivery SFP+...

Výrobce

OEM transceivery

150.00 Kč 

bez DPH

183.32 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CAGE-4x-TYCO

SFP-PLUS-CAGE - 4-portový slot pro transceivery SFP+, výrobce TYCO, PN:1089E-787-1701...

Výrobce

OEM transceivery

593.00 Kč 

bez DPH

719.35 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-PLUS-CAGE-4x-TYCO

SFP-PLUS-CAGE - 4-portový slot pro transceivery QSFP+ včetně heatsink, výrobce TYCO, PN:1089E-756-1133...

Výrobce

OEM transceivery

1 614.00 Kč 

bez DPH

1 954.76 Kč 

s DPH