ostatní

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
9 produktů
1 stránka
 
 
Kód

XFP-CAGE

XFP-CAGE - slot pro transceivery XFP...

Výrobce

OEM transceivery

632.00 Kč 

bez DPH

766.78 Kč 

s DPH

 
Kód

AFBR-57J5APZ-NS2 OEM

Avago compatible 2.4576G/3.072G Compatible OBSAI/CPRI Compatible SFP-SXD, Tx:850nm, MMF, 300m, DDM:...

Výrobce

OEM transceivery

423.00 Kč 

bez DPH

513.89 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

AFBR-57R5APZ OEM

Avago compatible 1.0625G-4.25G FC SFP+SW, Tx:850nm, MMF, 150m, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

423.00 Kč 

bez DPH

513.89 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-VOA-D-C-15-00-LC/UPC

Variabilní attenuátor v SFP, rozsah 15dB, pro pásmo C...

Výrobce

OEM transceivery

7 369.00 Kč 

bez DPH

8 916.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-VOA-D-C-25-25-LC/UPC

Variabilní attenuátor + taper v SFP, rozsah 25dB, coupler/tap - 5%, pro pásmo C...

Výrobce

OEM transceivery

10 200.00 Kč 

bez DPH

12 342.00 Kč 

s DPH

 
Kód

MS140009BK-10

Záslepka pro neosazené SFP/ SFP+ sloty, balení 10ks, černé...

Výrobce

MICROSENS

269.00 Kč 

bez DPH

325.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CAGE

SFP-PLUS-CAGE - slot pro transceivery SFP+...

Výrobce

OEM transceivery

152.00 Kč 

bez DPH

185.98 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CAGE-4x-TYCO

SFP-PLUS-CAGE - 4-portový slot pro transceivery SFP+, výrobce TYCO, PN:1089E-787-1701...

Výrobce

OEM transceivery

593.00 Kč 

bez DPH

719.59 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-PLUS-CAGE-4x-TYCO

SFP-PLUS-CAGE - 4-portový slot pro transceivery QSFP+ včetně heatsink, výrobce TYCO, PN:1089E-756-1133...

Výrobce

OEM transceivery

1 614.00 Kč 

bez DPH

1 955.00 Kč 

s DPH