Plus

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
5 produktů
1 stránka
 
 
Kód

FTLC092SR

FTLC092SR 10G SFP+ LC SR transceiver...

Výrobce

OEM transceivery

353.00 Kč 

bez DPH

428.95 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLC118SX

FTLC118SX 1G SFP LC SX transceiver...

Výrobce

OEM transceivery

Vaše cena bez DPH

2.06 Kč 

s DPH

 
 
Kód

FTLC306ER4

FTLC306ER4 40G QSFP+ LC ER4 40km SM transceiver ...

Výrobce

OEM transceivery

12 820.00 Kč 

bez DPH

15 514.26 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLC561SR4

FTLC561SR4 40G QSFP+ MPO SR4 MM transceiver...

Výrobce

OEM transceivery

3 023.00 Kč 

bez DPH

3 659.89 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLC661LR4

FTLC661LR4 40G QSFP+ LC LR4 SM transceiver...

Výrobce

OEM transceivery

13 410.00 Kč 

bez DPH

16 227.92 Kč 

s DPH