MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
23 produktů
2 stránky
 
 
Kód

QSFP-SR4-JUN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM, 100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, JUNIPER komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 228.00 Kč 

bez DPH

1 487.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-INT

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, INTEL comp., 0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

1 033.00 Kč 

bez DPH

1 251.75 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-IBM

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, IBM comp., 0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

1 228.00 Kč 

bez DPH

1 487.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-HUA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HUAWEI komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 228.00 Kč 

bez DPH

1 487.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-SR4-MELL(MC2210411-SR4)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Mellanox komp....

Výrobce

OEM transceivery

983.00 Kč 

bez DPH

1 191.25 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-SR4-HPE (JH231A OEM)

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HPE kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 547.00 Kč 

bez DPH

3 083.69 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-HPA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 228.00 Kč 

bez DPH

1 487.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-GEN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, GENERIC...

Výrobce

OEM transceivery

2 080.00 Kč 

bez DPH

2 518.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-DELL

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, DELL komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 228.00 Kč 

bez DPH

1 487.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-CIS

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Cisco komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 228.00 Kč 

bez DPH

1 487.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-SR4-ARI

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Arista komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 228.00 Kč 

bez DPH

1 487.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-SR4-FOR

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3 (150m=OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, FORTINET komp....

Výrobce

OEM transceivery

1 228.00 Kč 

bez DPH

1 487.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-eSR4-HUA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-eSR4,MM,300m OM3 (400m OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 390.00 Kč 

bez DPH

1 683.72 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-eSR4-CIS

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-eSR4,MM,300m OM3 (400m OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 390.00 Kč 

bez DPH

1 683.72 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-eSR4-LEN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-eSR4,MM,300m OM3 (400m OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Lenovo kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 390.00 Kč 

bez DPH

1 683.72 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...