vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
170 produktů
12 stránek
 
 
Kód

QSFP-ER4-CIS

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, CISCO kompatibilní, 0 až 70°C pro provoz na trase kratší než 1km nutno tlumit min 10dB pro provoz na trase kratší než 10...

Výrobce

OEM transceivery

11 790.00 Kč 

bez DPH

14 267.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ER4plus-CIS

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,60km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, CISCO kompatibilní, 0 až 70°C ...

Výrobce

OEM transceivery

11 790.00 Kč 

bez DPH

14 267.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ER4-HPA

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, HP kompatibilní, 0 až 70°C pro provoz na trase kratší než 1km nutno tlumit min 10dB pro provoz na trase kratší než 10km...

Výrobce

OEM transceivery

11 790.00 Kč 

bez DPH

14 267.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ZR4plus-CIS

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ZR4,SM,100km, (4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, Cisco kompatibilní, 0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

50 550.00 Kč 

bez DPH

61 167.32 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ZR4-CIS

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ZR4,SM,80km, (4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, Cisco kompatibilní, 0 až 70°C...

Výrobce

OEM transceivery

29 440.00 Kč 

bez DPH

35 624.22 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ER4-HPE

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, HPE kompatibilní, 0 až 70°C trasa kratší než 1km nutno tlumit min 10dB trasa kratší než 10km nutno tlumit min. 6dB pouze...

Výrobce

OEM transceivery

17 090.00 Kč 

bez DPH

20 680.71 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ER4-HUA

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, Huawei kompatibilní, 0 až 70°C pro provoz na trase kratší než 1km nutno tlumit min 10dB pro provoz na trase kratší než ...

Výrobce

OEM transceivery

11 790.00 Kč 

bez DPH

14 267.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ER4-JUN

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, JUNIPER kompatibilní, 0 až 70°C pro provoz na trase kratší než 1km nutno tlumit min 10dB pro provoz na trase kratší než...

Výrobce

OEM transceivery

11 790.00 Kč 

bez DPH

14 267.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-ER4-NEX

QSFP+ transceiver ,40GBASE-ER4,SM,40km,(4x10G CWDM DFB + APD), 3,3V, LC Duplex, CISCO NEXUS kompatibilní, 0 až 70°C pro provoz na trase kratší než 1km nutno tlumit min 10dB pro provoz na trase kratší...

Výrobce

OEM transceivery

11 790.00 Kč 

bez DPH

14 267.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-eSR4-CIS

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-eSR4,MM,300m OM3 (400m OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 522.00 Kč 

bez DPH

1 843.44 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-eSR4-LEN

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-eSR4,MM,300m OM3 (400m OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Lenovo kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 522.00 Kč 

bez DPH

1 843.44 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-eSR4-HPA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-eSR4,MM,300m OM3 (400m OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 522.00 Kč 

bez DPH

1 843.44 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-eSR4-HUA

QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-eSR4,MM,300m OM3 (400m OM4), 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 522.00 Kč 

bez DPH

1 843.44 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-LX4-CIS

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LX4 (41,2Gb), (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, Cisco kompatibilní SM 2km MM 150m (OM3), 160m (OM4)...

Výrobce

OEM transceivery

5 797.00 Kč 

bez DPH

7 016.18 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP-LX4-NEX

QSFP+ transceiver 41,2Gbps, 40GBASE-LX4 (41,2Gb), (4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, Cisco NEXUS kompatibilní SM 2km MM 150m (OM3), 160m (OM4)...

Výrobce

OEM transceivery

5 797.00 Kč 

bez DPH

7 016.18 Kč 

s DPH