MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
2 produkty
1 stránka
 
 
Kód

QSFP-DD-SR8-200G

QSFP-DD-SR8 transceiver 200Gbps (100GBASE-SR4) x 2, MM, 8x 850nm VCSEL,100m (OM4), 3,3V,MPO 24f,0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

15 220.00 Kč 

bez DPH

18 416.20 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DD-SR8-400G

QSFP-DD-SR8 transceiver 400Gbps (200GBASE-SR4) x 2, MM, 8x 850nm VCSEL,100m (OM4), 70m (OM3), 3,3V,MPO 24f,0 až 70°C, DDM 25Gbaud, PAM4...

Výrobce

OEM transceivery

35 270.00 Kč 

bez DPH

42 676.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...