QSFP-DD 200Gbps

V blízké budoucnosti se můžeme těšit na celou řadu nových formátů
Z novějších a již standardizovaných jmenujme QSFP-DD (Double Density), uQSFP (mikro) a OSFP (Octal).
Ty již budou dláždit cestu k přenosovým rychlostem 400Gbps, 800Gbps, 1T, 2T….

Další podkategorie QSFP-DD 200Gbps

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

QSFP-DD-SR8-200G

QSFP-DD-SR8 transceiver 200Gbps (100GBASE-SR4) x 2, MM, 8x 850nm VCSEL,100m (OM4), 3,3V,MPO 24f,0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

15 220.00 Kč 

bez DPH

18 416.20 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DD-SR8-400G

QSFP-DD-SR8 transceiver 400Gbps (200GBASE-SR4) x 2, MM, 8x 850nm VCSEL,100m (OM4), 70m (OM3), 3,3V,MPO 24f,0 až 70°C, DDM 25Gbaud, PAM4...

Výrobce

OEM transceivery

35 270.00 Kč 

bez DPH

42 676.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-pass-3m

QSFP-DD pasivní kabel 200Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, DMI, 3m...

Výrobce

OEM transceivery

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...