SM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
24 produktů
2 stránky
 
 
Kód

QSFP28-IR4-PSM-100G

QSFP28 transceiver 100GBASE-IR4 PSM, SM,1310nm, 2km, 3,3V ,MPO, 0 až 70°C, DDM • 4x25Gbps 1310nm DFB transmitter • 4x25Gbps PIN photo-detector...

Výrobce

OEM transceivery

9 067.00 Kč 

bez DPH

10 971.07 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

QSFP28-CLR4-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-CLR4, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, CWDM 4x (1270 až 1310nm), 0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní (EPROM s firmware 100GBASE SR4)...

Výrobce

OEM transceivery

7 115.00 Kč 

bez DPH

8 609.15 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-CLR4-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-CLR4, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, CWDM 4x (1270 až 1310nm), 0 až 70°C, DDM, Huawei kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

7 115.00 Kč 

bez DPH

8 609.15 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-CWDM4-100G

QSFP28 transceiver 100Gbps 100GBASE-CWDM4 (1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm), SM, 10km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

6 772.00 Kč 

bez DPH

8 194.12 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-CWDM4lite-100G

QSFP28 transceiver 100Gbps 100GBASE-CWDM4 lite (1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm), SM, 2km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

8 789.00 Kč 

bez DPH

10 634.69 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-GEN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, GENERIC ...

Výrobce

OEM transceivery

18 060.00 Kč 

bez DPH

21 852.60 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-CWDM4lite-100G-NEX

QSFP28 transceiver 100Gbps 100GBASE-CWDM4 lite (1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm), SM, 2km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM¨, Cisco NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

8 789.00 Kč 

bez DPH

10 634.69 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. (FLEXFABRIC)...

Výrobce

OEM transceivery

14 450.00 Kč 

bez DPH

17 484.50 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-JUN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

14 450.00 Kč 

bez DPH

17 484.50 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

14 450.00 Kč 

bez DPH

17 484.50 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-MELL

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

14 450.00 Kč 

bez DPH

17 484.50 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-ARI

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, ARISTA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

17 120.00 Kč 

bez DPH

20 715.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

17 120.00 Kč 

bez DPH

20 715.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-eLR4-100G-20km-HPA

QSFP28 transceiver 100Gbps eLR4, SM, 20km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM, EML WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), Cisco compatible...

Výrobce

OEM transceivery

19 870.00 Kč 

bez DPH

24 042.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-FR-2km-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-FR, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

30 000.00 Kč 

bez DPH

36 300.00 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...