MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
23 produktů
2 stránky
 
 
Kód

QSFP28-SR4-100G-GEN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, Broadcom...

Výrobce

OEM transceivery

3 596.00 Kč 

bez DPH

4 352.97 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-HUA

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-HPA

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-HPE

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní pouze pro řadu ARUBA CX v řadách 5400R a 3810 nefunguje...

Výrobce

OEM transceivery

2 000.00 Kč 

bez DPH

2 421.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-DR1-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-DR1, SM, 500m, EML 1310nm single lambda (PAM4), 3,3V ,LC duplex, 0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 964.00 Kč 

bez DPH

8 428.26 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-BLD

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HP Blade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-JUN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-MELL

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-CIS-ASR

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-EDG

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, Edgecore kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-CIS

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-NEX

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR1.2-100G-CIS

QSFP28 SR1.2 transceiver 100Gbps, MM, PAM4 modulace, 844/918nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

11 480.00 Kč 

bez DPH

13 892.62 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-DELL

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-ALC

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, ALCATEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 277.00 Kč 

bez DPH

1 546.99 Kč 

s DPH

Speciální nabídka