MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
11 produktů
1 stránka
 
 
Kód

QSFP28-SR4-100G-GEN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, GENERIC...

Výrobce

OEM transceivery

3 321.00 Kč 

bez DPH

4 018.41 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-SR4-100G-HUA

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-HPA

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-HPE

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-MELL

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-JUN

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-CIS-ASR

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-EDG

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, Edgecore kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SRBD(QSFP-40/100-SRBD)

QSFP28 transceiver 40GBASE/100GBASE-SR BIDI, MM, 855nm/908nm,100m (OM4), 3,3V,LC dup,0 až 70°C, DDM, CISCO ORIGINÁL...

Výrobce

OEM transceivery

12 680.00 Kč 

bez DPH

15 342.80 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-CIS

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-SR4-100G-NEX

QSFP28 SR4 transceiver 100Gbps, MM, 850nm,70m OM3(100m=OM4), 3,3V,MPO,0 až 70°C, DDM, CISCO NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 411.00 Kč 

bez DPH

2 917.31 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...