SM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
37 produktů
3 stránky
 
 
Kód

QSFP28-IR4-PSM-100G

QSFP28 transceiver 100GBASE-IR4 PSM, SM,1310nm, 2km, 3,3V ,MPO, 0 až 70°C, DDM • 4x25Gbps 1310nm DFB transmitter • 4x25Gbps PIN photo-detector...

Výrobce

OEM transceivery

8 268.00 Kč 

bez DPH

10 006.10 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

QSFP28-CLR4-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-CLR4, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, CWDM 4x (1270 až 1310nm), 0 až 70°C, DDM, Cisco kompatibilní (EPROM s firmware 100GBASE SR4)...

Výrobce

OEM transceivery

6 488.00 Kč 

bez DPH

7 852.29 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-CLR4-100G-DELL

QSFP28 transceiver 100GBASE-CLR4, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, CWDM 4x (1270 až 1310nm), 0 až 70°C, DDM, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 488.00 Kč 

bez DPH

7 852.29 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-CLR4-100G-NEX

QSFP28 transceiver 100GBASE-CLR4, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, CWDM 4x (1270 až 1310nm), 0 až 70°C, DDM, Cisco NEXUS kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

6 488.00 Kč 

bez DPH

7 852.29 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-CLR4-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-CLR4, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, CWDM 4x (1270 až 1310nm), 0 až 70°C, DDM, Huawei kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 488.00 Kč 

bez DPH

7 852.29 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-CWDM4-100G

QSFP28 transceiver 100Gbps 100GBASE-CWDM4 (1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm), SM, 10km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

4 940.00 Kč 

bez DPH

5 979.21 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP28-CWDM4-S-100G

QSFP28 transceiver 100Gbps 100GBASE-CWDM4-S (1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm), SM, 2km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

4 757.00 Kč 

bez DPH

5 757.79 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-GEN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, GENERIC MM OM3+ = 150m ...

Výrobce

OEM transceivery

16 470.00 Kč 

bez DPH

19 930.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. (FLEXFABRIC) MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

11 500.00 Kč 

bez DPH

13 916.82 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPE

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

14 090.00 Kč 

bez DPH

17 050.71 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-eLR4-100G-20km-MEL

QSFP28 transceiver 100Gbps eLR4, SM, 20km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM, EML WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), Mellanox compatible...

Výrobce

OEM transceivery

14 770.00 Kč 

bez DPH

17 873.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-CIS-ASR

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, CISCO ASR kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

11 500.00 Kč 

bez DPH

13 916.82 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-eLR4-100G-20km

QSFP28 transceiver 100Gbps eLR4, SM, 20km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM, EML WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm)...

Výrobce

OEM transceivery

14 770.00 Kč 

bez DPH

17 873.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-ARR

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, ARRIS kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

11 500.00 Kč 

bez DPH

13 916.82 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR-10km-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

35 770.00 Kč 

bez DPH

43 283.52 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...