vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
108 produktů
8 stránek
 
 
Kód

QSFP28-IR4-PSM-100G

QSFP28 transceiver 100GBASE-IR4 PSM, SM,1310nm, 2km, 3,3V ,MPO, 0 až 70°C, DDM • 4x25Gbps 1310nm DFB transmitter • 4x25Gbps PIN photo-detector...

Výrobce

OEM transceivery

8 496.00 Kč 

bez DPH

10 281.98 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

QSFP28-LR4-100G-GEN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, GENERIC MM OM3+ = 150m ...

Výrobce

OEM transceivery

16 920.00 Kč 

bez DPH

20 475.02 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. (FLEXFABRIC) MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPE

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

14 480.00 Kč 

bez DPH

17 522.61 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-ARR

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, ARRIS kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-MELL

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-ARI

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, ARISTA kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-FR-2km-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-FR, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

26 320.00 Kč 

bez DPH

31 849.02 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR-10km-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

36 760.00 Kč 

bez DPH

44 481.42 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-DR-500m-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-DR, SM, 500m, 3,3V ,LC duplex, single lambda 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

23 420.00 Kč 

bez DPH

28 340.02 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-NEX

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, CISCO NEXUS kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-JUN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-DELL

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, DELL kompatibilní MM OM3+ = 150m...

Výrobce

OEM transceivery

12 270.00 Kč 

bez DPH

14 848.52 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...