QSFP28 100Gbps

Dnes dochází k velkému rozmachu formátů pro vyšší přenosové rychlosti jako je 25Gbps (SFP28), 40Gbps (QSFP+) a 100Gbps (QSFP28).
100Gbps transceivery jsou pak dostupné již v mnoha provedeních a dochází zde k překotnému vývoji.

CFP moduly jsou pak již dnes dostupné i v koherentním a laditelném DWDM provedení a na delší vzdálenosti/ pro operátorská transportní řešení jde aktuálně o preferovaný typ transceiveru.

Aktuálně nejpoužívanějším 100G standardem je ale bezesporu QSFP28, ten vychází z konstrukce QSFP+ a je k tomuto formátu i rozměrově ekvivalentní.
Další používané standardy jsou např. již zmíněné CFP, CFP2, CFP4, CFP8 (písmenko C zde vyjadřuje číslovku 100 – latinsky centum).

Další podkategorie QSFP28 100Gbps

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
70 produktů
5 stránek
 
 
Kód

QSFP28to2xQSFP28-pass-1m-CIS

QSFP28 (100G) na 2x QSFP28 (50G), hydra pasivní metalický kabel 100Gbps pro trunkování, DMI, 1m, Cisco komp. na objednávku lze dodat až do délky 100m...

Výrobce

OEM transceivery

1 464.00 Kč 

bez DPH

1 771.44 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-IR4-PSM-100G

QSFP28 transceiver 100GBASE-IR4 PSM, SM,1310nm, 2km, 3,3V ,MPO, 0 až 70°C, DDM • 4x25Gbps 1310nm DFB transmitter • 4x25Gbps PIN photo-detector...

Výrobce

OEM transceivery

8 659.00 Kč 

bez DPH

10 477.39 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

QSFP28-LR4-100G-GEN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, GENERIC ...

Výrobce

OEM transceivery

17 250.00 Kč 

bez DPH

20 872.50 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. (FLEXFABRIC)...

Výrobce

OEM transceivery

12 590.00 Kč 

bez DPH

15 233.90 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HPE

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WWDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm) , 0 až 70°C, DDM, HP komp. ...

Výrobce

OEM transceivery

12 590.00 Kč 

bez DPH

15 233.90 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-NEX

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, CISCO NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

14 920.00 Kč 

bez DPH

18 053.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-MELL

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, MELLANOX kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

12 590.00 Kč 

bez DPH

15 233.90 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-ARI

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, ARISTA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

14 920.00 Kč 

bez DPH

18 053.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

14 920.00 Kč 

bez DPH

18 053.20 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-FR-2km-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-FR, SM, 2km, 3,3V ,LC duplex, 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

28 650.00 Kč 

bez DPH

34 666.50 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR-10km-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

37 460.00 Kč 

bez DPH

45 326.60 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-DR-500m-100G-CIS

QSFP28 transceiver 100GBASE-DR, SM, 500m, 3,3V ,LC duplex, single lambda 1310nm PAM4 modulace, 0 až 70°C, DDM, CISCO kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

23 870.00 Kč 

bez DPH

28 882.70 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-HUA

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

12 590.00 Kč 

bez DPH

15 233.90 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-JUN

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

12 590.00 Kč 

bez DPH

15 233.90 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFP28-LR4-100G-NET

QSFP28 transceiver 100GBASE-LR4, SM, 10km, 3,3V ,LC duplex, WDM 4x (1295nm, 1300nm, 1305nm, 1310nm), 0 až 70°C, DDM, NETCOPE kompatibilní (GENERIC)...

Výrobce

OEM transceivery

12 590.00 Kč 

bez DPH

15 233.90 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...