QSFP56-DD 400Gpbs

V blízké budoucnosti se můžeme těšit na celou řadu nových formátů
Z novějších a již standardizovaných jmenujme QSFP-DD (Double Density), uQSFP (mikro) a OSFP (Octal).
Ty již budou dláždit cestu k přenosovým rychlostem 400Gbps, 800Gbps, 1T, 2T….

Další podkategorie QSFP56-DD 400Gpbs

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

QSFP56-DD-FR4-2km-400G-HUA

QSFP56-DD-FR4 transceiver 400GBASE-FR4(PAM4 x 4 CWDM wavelenght), 2km SM, 3,3V,LC duplex,0 až 70°C, DDM...

Výrobce

OEM transceivery

30 680.00 Kč 

bez DPH

37 124.62 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP56-DD-SR8-400G

QSFP56-DD-SR8 transceiver 400Gbps (200GBASE-SR4 x2), MM, 8x 850nm VCSEL,100m (OM4), 70m (OM3), 3,3V,MPO 24f,0 až 70°C, DDM 25Gbaud, PAM4...

Výrobce

OEM transceivery

32 340.00 Kč 

bez DPH

39 133.22 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFP-DDtoQSFP-DD-400G-AOC-10m

QSFP-DD aktivní optický kabel AOC 400Gbps pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes QSFP-DD sloty, 10m...

Výrobce

OEM transceivery

Vaše cena bez DPH

1.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...