16Gb

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
23 produktů
2 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-IBM-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , IBM komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 149.00 Kč 

bez DPH

1 392.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Brocade komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 149.00 Kč 

bez DPH

1 392.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-CIS-MDS

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 149.00 Kč 

bez DPH

1 392.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-HP-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, multirate 4/8/16Gbps, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , HP SAN komp. (HP 8/20q a HP SN3000B), dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps ...

Výrobce

OEM transceivery

1 149.00 Kč 

bez DPH

1 392.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-LEN-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , LENOVO/IBM SAN komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps ...

Výrobce

OEM transceivery

1 149.00 Kč 

bez DPH

1 392.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-NEX

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco NEXUS komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 149.00 Kč 

bez DPH

1 392.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-QLG

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco NEXUS komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 149.00 Kč 

bez DPH

1 392.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-16FC-QSAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , QSAN komp., dosah 35m (OM2), 100m (OM3), multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

1 149.00 Kč 

bez DPH

1 392.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-SR-8FC-HP(AJ716B OEM)

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, MM, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , HP kompatibilní - (tento modul je pro Brocade rebrand produkty) Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m...

Výrobce

OEM transceivery

368.00 Kč 

bez DPH

447.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-DWDM-ER-16FC-CIS--XX

SFP+ DWDM transceiver 16Gbps FC, SM, 40km, 50/100Ghz GRID, xxxx,xxnm (Cxx), DMI, multirate (4/8/16Gbps), Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

12 960.00 Kč 

bez DPH

15 683.42 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, BROCADE kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

12 310.00 Kč 

bez DPH

14 896.92 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-DEL--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, DELL kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

12 310.00 Kč 

bez DPH

14 896.92 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-MDS--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, CISCO MDS kompatibilní, DMI diagnostika 4/8/16G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

12 310.00 Kč 

bez DPH

14 896.92 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-16FC-HP-MSA

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1550nm EML, 40km, LC dup., DMI , HP komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

7 695.00 Kč 

bez DPH

9 312.77 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-eLR-16FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 16Gbps, 16G FC, SM, 1310nm VCSEL, 20km, LC dup., DMI , Brocade komp., multirate 4/8/16Gbps...

Výrobce

OEM transceivery

2 856.00 Kč 

bez DPH

3 457.58 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...