AOC

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
37 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-EXP-1m

!!Příplatek za metráž!! SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, příplatek za 1m - pro kalkulaci AOC kabelů větších délek...

Výrobce

OEM transceivery

14.80 Kč 

bez DPH

19.72 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-25m-CUS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 25m, DMI, Mellanox (QSFP) a Cisco (SFP+) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 725.00 Kč 

bez DPH

6 929.07 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-10m-CIS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 10m, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 061.00 Kč 

bez DPH

4 915.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-7m-CUS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 7m, DMI, Mellanox (QSFP) a Cisco (SFP+) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 861.00 Kč 

bez DPH

4 673.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-10m-NEX

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 10m, DMI, Cisco NEXUS kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 061.00 Kč 

bez DPH

4 915.62 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-3m-MELL

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, DMI, Mellanox kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 595.00 Kč 

bez DPH

4 351.76 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-EXP-1m

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, pouze příplatek za 1m,...

Výrobce

OEM transceivery

57.00 Kč 

bez DPH

70.79 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-3m-CIS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 3m, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 595.00 Kč 

bez DPH

4 351.76 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-20m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),20m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

6 990.00 Kč 

bez DPH

8 459.72 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-30m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),30m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

8 224.00 Kč 

bez DPH

9 952.86 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-5m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),5m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

5 140.00 Kč 

bez DPH

6 221.21 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-AVA-BRD

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m, Avaya na straně jedné a BROADCOM kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

881.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-HUA

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m, Huawei kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

881.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-10m-INT-EDG

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 10m,INTEL na straně jedné a EDGECORE kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

881.49 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-CABLE-AOC-3m-INT-EDG

SFP+ aktivní optický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps, 3m,INTEL na straně jedné a EDGECORE kompatibilní na straně druhé...

Výrobce

OEM transceivery

623.00 Kč 

bez DPH

755.65 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...