BIDI

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
102 produktů
7 stránek
 
 
Kód

SPB-2820WHUA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Huawei komp., -40 až 80C, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

873.00 Kč 

bez DPH

1 056.33 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WHPA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP/ 3Com komp., -40 až 80C, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

873.00 Kč 

bez DPH

1 056.33 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WHPE

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP E komp., DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WCIS-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HTR verze -40 to 80C, Cisco kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

1 029.00 Kč 

bez DPH

1 245.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WHPA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, všší teplotní odolnost -40C až 75C, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HPA kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

1 029.00 Kč 

bez DPH

1 245.09 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2860WHPA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 60km (PB je 21dB), 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP kompatibilní, DMI, vyšší teplotní odolnost -40 až 70C...

Výrobce

OEM transceivery

1 902.00 Kč 

bez DPH

2 301.42 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WHUA

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HUAWEI kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

985.00 Kč 

bez DPH

1 191.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WFOR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, FORTINET kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

985.00 Kč 

bez DPH

1 191.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2860W-8FC-HP-MSA

SFP+ WDM transceiver 8Gb FC, SM 60km (PB je 21dB), 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP SAN AM868 comp., DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

1 856.00 Kč 

bez DPH

2 245.76 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WHPA

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

985.00 Kč 

bez DPH

1 191.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WZYX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, ZYXEL kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

985.00 Kč 

bez DPH

1 191.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WJUN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

985.00 Kč 

bez DPH

1 191.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2860WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 60km (PB je 21dB), 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

1 856.00 Kč 

bez DPH

2 245.76 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WINT

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, INTEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

828.00 Kč 

bez DPH

1 001.88 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...