BIDI

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
108 produktů
8 stránek
 
 
Kód

SPB-2820WHUA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Huawei komp., -40 až 80C, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

837.00 Kč 

bez DPH

1 014.59 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WHPA-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP/ 3Com komp., -40 až 80C, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

837.00 Kč 

bez DPH

1 014.59 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WHPE

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP E komp., DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2860W-8FC-HP-MSA

SFP+ WDM transceiver 8Gb FC, SM 60km (PB je 21dB), 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP SAN AM868 comp., DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

1 883.00 Kč 

bez DPH

2 280.25 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WHPA

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

904.00 Kč 

bez DPH

1 095.66 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WZYX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, ZYXEL kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

904.00 Kč 

bez DPH

1 095.66 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WJUN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, JUNIPER kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

904.00 Kč 

bez DPH

1 095.66 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2860WCIS

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 60km (PB je 21dB), 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

1 883.00 Kč 

bez DPH

2 280.25 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WINT

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, INTEL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WCIS-ASR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco ASR kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

904.00 Kč 

bez DPH

1 095.66 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WJUN

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Juniper kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

904.00 Kč 

bez DPH

1 095.66 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2820WHUA

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 20km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HUAWEI komp., DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

793.00 Kč 

bez DPH

961.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2840WNEX

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 40km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, CISCO NEXUS kompatibilní, DMI ...

Výrobce

OEM transceivery

904.00 Kč 

bez DPH

1 095.66 Kč 

s DPH

 
Kód

SPB-2860WCIS-HTR

SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 60km (PB je 21dB), 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, Cisco kompatibilní, DMI, vyšší teplotní odolnost -40 až 70C...

Výrobce

OEM transceivery

1 930.00 Kč 

bez DPH

2 337.12 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...