MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
82 produktů
6 stránek
 
 
Kód

J9150D

...

Výrobce

HPE

28 030.00 Kč 

bez DPH

33 918.12 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-FOR

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Fortinet kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-CIS (SFP-10G-LRM)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-CIS-SG

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco SG kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-LRM-DELL

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-FUJ

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FUJITSU kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-BLD (455889-B21)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-HPA (JD093B OEM)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-HPE (J9152A OEM)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF8529P4BCV

SFP+ transceiver 850nm Oxide VCSEL, 4x/8x/16x FC, 14.025 Gb/s transceiver, RoHS compliant, multimode, pluggable SFP+ footprint, 3.3V, LC connector, bail, digital diagnostics, -0/70°C operation, 100m o...

Výrobce

FINISAR

7 378.00 Kč 

bez DPH

8 929.20 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1371D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

8 869.00 Kč 

bez DPH

10 733.31 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX8574D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-SR, MM, 300m (OM3), 850nm, LC dup., multirate, DMI ...

Výrobce

FINISAR

1 964.00 Kč 

bez DPH

2 378.26 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-HUA

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HUAWEI kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-INT

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-LRM-JUN

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, OM2, OM3,..., 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

771.00 Kč 

bez DPH

934.73 Kč 

s DPH

Speciální nabídka