SM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
122 produktů
9 stránek
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-HP-SAN

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP SAN (HP 8/20q a HP SN3000B) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 814.00 Kč 

bez DPH

4 616.75 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-BRO

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 814.00 Kč 

bez DPH

4 616.75 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 063.00 Kč 

bez DPH

3 708.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-HP-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI, HP SAN kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 063.00 Kč 

bez DPH

3 708.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-IBM-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI,IBM SAN komp.(45W2283 OEM)...

Výrobce

OEM transceivery

3 063.00 Kč 

bez DPH

3 708.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-JUN

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 063.00 Kč 

bez DPH

3 708.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS(SFP-10G-ER OEM

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 063.00 Kč 

bez DPH

3 708.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-1310-HTR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, vyšší teplotní odolnost -40 - 70C, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 493.00 Kč 

bez DPH

1 808.35 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-ASR-1310

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 368.00 Kč 

bez DPH

1 657.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-1310

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

1 368.00 Kč 

bez DPH

1 657.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-FOR-1310

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 049.00 Kč 

bez DPH

7 321.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-HPA-1310

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HPA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

6 049.00 Kč 

bez DPH

7 321.11 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 063.00 Kč 

bez DPH

3 708.05 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-HTR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, vyšší teplotní odolnost -40 až 80C, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 156.00 Kč 

bez DPH

3 820.58 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-HPA

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 063.00 Kč 

bez DPH

3 708.05 Kč 

s DPH