vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
755 produktů
51 stránek
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-HP-SAN

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP SAN (HP 8/20q a HP SN3000B) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 164.00 Kč 

bez DPH

5 040.25 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-BRO

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 164.00 Kč 

bez DPH

5 040.25 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-DELL

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 164.00 Kč 

bez DPH

5 040.25 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1475D3BCL

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm DFB, LC dup., DMI, -5C až 70C, FINISSAR...

Výrobce

FINISAR

3 315.00 Kč 

bez DPH

4 012.97 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF8529P4BCV

SFP+ transceiver 850nm Oxide VCSEL, 4x/8x/16x FC, 14.025 Gb/s transceiver, RoHS compliant, multimode, pluggable SFP+ footprint, 3.3V, LC connector, bail, digital diagnostics, -0/70°C operation, 100m o...

Výrobce

FINISAR

8 088.00 Kč 

bez DPH

9 788.30 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1371D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

9 734.00 Kč 

bez DPH

11 779.96 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1471D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm DFB, LC dup., PB 8dB, DMI, FINISSAR 1310nm DFB, PIN, 10GBASE-LR/LW, 1200-SM-LL-L, 10.5 Gb/s multi-rate transceiver, limiting interface, RoHS/lead free, si...

Výrobce

FINISAR

5 301.00 Kč 

bez DPH

6 416.03 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1672D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 1550nm EML, PB=15dB,LC dup., DMI, FINISSAR 1550nm EML, PIN, 10GE-ER, ,3.1-11.3Gb/s transceiver, RoHS compliant, single mode, pluggable SFP+ footprint, 3.3V, LC c...

Výrobce

FINISAR

19 840.00 Kč 

bez DPH

24 008.21 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX8574D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-SR, MM, 300m (OM3), 850nm, LC dup., multirate, DMI ...

Výrobce

FINISAR

2 153.00 Kč 

bez DPH

2 606.95 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-20m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),20m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

5 958.00 Kč 

bez DPH

7 210.99 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-30m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),30m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

6 536.00 Kč 

bez DPH

7 910.37 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-5m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),5m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

5 090.00 Kč 

bez DPH

6 160.71 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-2m-JUN

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),2m, pro trunkování, JUNIPER kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

3 991.00 Kč 

bez DPH

4 830.92 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-10m-CIS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 10m, DMI, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

4 965.00 Kč 

bez DPH

6 009.46 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xSFP-PLUS-AOC-25m-CUS

QSFP+ aktivní optický kabel AOC 40Gbps pro trunkování, 1x QSFP+ na 4x SFP+ modul, 25m, DMI, Mellanox (QSFP) a Cisco (SFP+) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

7 000.00 Kč 

bez DPH

8 471.82 Kč 

s DPH