vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
797 produktů
54 stránek
 
 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-HP-SAN

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, HP SAN (HP 8/20q a HP SN3000B) kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 654.00 Kč 

bez DPH

3 213.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-DELL

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 654.00 Kč 

bez DPH

3 213.40 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LR10-32FC-LEN

SFP+/SFP28 transceiver 32Gbps Fiber Channel, SM, 1310nm DFB, 10km, 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM, Lenovo kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 654.00 Kč 

bez DPH

3 213.40 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1475D3BCL

SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm DFB, LC dup., DMI, -5C až 70C, FINISSAR...

Výrobce

FINISAR

3 045.00 Kč 

bez DPH

3 686.51 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF8529P4BCV

SFP+ transceiver 850nm Oxide VCSEL, 4x/8x/16x FC, 14.025 Gb/s transceiver, RoHS compliant, multimode, pluggable SFP+ footprint, 3.3V, LC connector, bail, digital diagnostics, -0/70°C operation, 100m o...

Výrobce

FINISAR

7 344.00 Kč 

bez DPH

8 888.30 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF1436P4BCL

SFP28 transceiver 25GBASE-LR, 10km SM, 1310nm, LC dup., DMI, FINISSAR ORIGINAL...

Výrobce

OEM transceivery

6 948.00 Kč 

bez DPH

8 409.14 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF8536P5BCL

SFP28 transceiver 25GBASE-SR, 100m MM OM4, 850nm, LC dup., DMI, FINISSAR ORIGINAL...

Výrobce

OEM transceivery

5 715.00 Kč 

bez DPH

6 917.21 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1371D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

8 839.00 Kč 

bez DPH

10 697.25 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1672D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-ER, SM, 40km, 1550nm EML, PB=15dB,LC dup., DMI, FINISSAR 1550nm EML, PIN, 10GE-ER, ,3.1-11.3Gb/s transceiver, RoHS compliant, single mode, pluggable SFP+ footprint, 3.3V, LC c...

Výrobce

FINISAR

18 010.00 Kč 

bez DPH

21 794.16 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX8574D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-SR, MM, 300m (OM3), 850nm, LC dup., multirate, DMI ...

Výrobce

FINISAR

1 955.00 Kč 

bez DPH

2 367.61 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-20m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),20m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

5 410.00 Kč 

bez DPH

6 547.91 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-30m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),30m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

5 935.00 Kč 

bez DPH

7 183.16 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-2m-JUN

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),2m, pro trunkování, JUNIPER kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

3 624.00 Kč 

bez DPH

4 386.86 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-5m-HPA

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),5m, pro trunkování, HPA (Moonshot) kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

4 622.00 Kč 

bez DPH

5 594.43 Kč 

s DPH

 
Kód

QSFPto4xLC_DUPLEX-AOC-4m-JUN

QSFP+ aktivní optický kabel 40Gbps (AOC), OM4, 1x QSFP+ na 4x LC Duplex (850nm - proti se zapojí běžné SR moduly),4m, pro trunkování, JUNIPER kompatiblni...

Výrobce

OEM transceivery

4 622.00 Kč 

bez DPH

5 594.43 Kč 

s DPH