CWDM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
46 produktů
4 stránky
 
 
Kód

8G-ZR-CXX-BR1--XX

SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified...

Výrobce

SMARTOPTICS

107 340.00 Kč 

bez DPH

129 881.40 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-BRO--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, BROCADE kompatibilní, DMI diagnostika 4.25/8.5/14.025G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

15 060.00 Kč 

bez DPH

18 222.60 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-MDS--xx

SFP+ CWDM transceiver 16Gbps, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, CISCO MDS kompatibilní, DMI diagnostika 4/8/16G Fibre channel multirate...

Výrobce

OEM transceivery

15 060.00 Kč 

bez DPH

18 222.60 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-CIS--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 30km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1450nm (1350 až 1450 jen do 20km), LC Duplex, PB 15dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 473.00 Kč 

bez DPH

2 992.33 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-DELL--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 473.00 Kč 

bez DPH

2 992.33 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-FOR--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 473.00 Kč 

bez DPH

2 992.33 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-HPA--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 473.00 Kč 

bez DPH

2 992.33 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-HPE--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 473.00 Kč 

bez DPH

2 992.33 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-JUN--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 473.00 Kč 

bez DPH

2 992.33 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-NEX--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 30km, DBF, dostupné vlnové délky 1270 až 1450nm, LC Duplex, PB 15dB, Cisco kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

2 473.00 Kč 

bez DPH

2 992.33 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-RW--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

2 473.00 Kč 

bez DPH

2 992.33 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-ASR-xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, CISCO ASR kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 245.00 Kč 

bez DPH

7 556.45 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-CIS--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, CISCO kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 245.00 Kč 

bez DPH

7 556.45 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-DELL--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, DELL kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 245.00 Kč 

bez DPH

7 556.45 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-HPA--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER, SM 40km, EML, dostupné vlnové délky 1470 až 1610nm, LC Duplex, PB 14dB, HP A kompatibilní, DMI diagnostika...

Výrobce

OEM transceivery

6 245.00 Kč 

bez DPH

7 556.45 Kč 

s DPH

 

varianty

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...