MM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
76 produktů
6 stránek
 
 
Kód

J9150D

...

Výrobce

HPE

7 889.00 Kč 

bez DPH

9 545.69 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-LRM-CIS (SFP-10G-LRM)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-CIS-SG

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco SG kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-LRM-DELL

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, DELL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-FUJ

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FUJITSU kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-BLD (455889-B21)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-HPA (JD093B OEM)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-HPE (J9152A OEM)

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HP kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLF8529P4BCV

SFP+ transceiver 850nm Oxide VCSEL, 4x/8x/16x FC, 14.025 Gb/s transceiver, RoHS compliant, multimode, pluggable SFP+ footprint, 3.3V, LC connector, bail, digital diagnostics, -0/70°C operation, 100m o...

Výrobce

FINISAR

6 790.00 Kč 

bez DPH

8 215.90 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX1371D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

8 156.00 Kč 

bez DPH

9 868.76 Kč 

s DPH

 
Kód

FTLX8571D3BCV

SFP+ transceiver 10GBASE-SR, MM, 300m (OM3), 850nm, LC dup., multirate, DMI 850nm VCSEL, PIN, 10GBASE-SR/SW, 1200-Mx-SNL-I, 10.5 Gb/s multi-rate transceiver, limiting interface, RoHS/lead free, multi...

Výrobce

FINISAR

1 499.00 Kč 

bez DPH

1 813.79 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

FTLX8574D3BCL

SFP+ transceiver 10GBASE-SR, MM, 300m (OM3), 850nm, LC dup., multirate, DMI ...

Výrobce

FINISAR

1 831.00 Kč 

bez DPH

2 215.51 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-HUA

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika , HUAWEI kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-LRM-INT

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SFP-PLUS-LRM-JUN

SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, JUNIPER kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

727.00 Kč 

bez DPH

879.67 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...