SM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
111 produktů
8 stránek
 
 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-BRO-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI, Brocade kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-8FC-IBM-SAN

SFP+ transceiver 8Gbps 8xFC, SM 40km, 1550nm, LC dup., DMI,IBM SAN komp.(45W2283 OEM)...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS(SFP-10G-ER OEM

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-1310

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 882.00 Kč 

bez DPH

7 117.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-1310-HTR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, vyšší teplotní odolnost -40 - 70C, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 966.00 Kč 

bez DPH

7 218.86 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-FOR-1310

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 882.00 Kč 

bez DPH

7 117.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-HPA-1310

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HPA kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

5 882.00 Kč 

bez DPH

7 117.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-ASR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco ASR kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-CIS-HTR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, vyšší teplotní odolnost -40 až 80C, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 196.00 Kč 

bez DPH

3 867.16 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-HPA

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-HPA (JG234A OEM)

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-HPE (J9153A)

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HP kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 196.00 Kč 

bez DPH

3 867.16 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-HUA

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, HUAWEI kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-FOR

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, FORTINET kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 
Kód

SFP-PLUS-ER-INT

SFP+ transceiver 10GBASE-ER/LW, SM 40km, 1550nm, LC Duplex, DMI diagnostika, INTEL kompatibilní...

Výrobce

OEM transceivery

3 107.00 Kč 

bez DPH

3 759.47 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...